Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombin Önerileri

Hemen itiraf edeyim ki bu yazı yani kombin önerileri sizden daha çok kendime. Neden mi? yazılarımı takip edenlerin de bildiği üzere emekli oldum, 50 yaşına resmen bastım ve ne hikmetse emekli olunca kendi işimi açtım ve şimdi daha çok çalışıyorum. Gençlik günlerimin avareliği tembelliği falan kalmadı. Millet ne yapacaksın bu parayı diyor ama bununla asla alakası yok. Çocuklar büyüdü belki biraz ölümden korkuyorum yaşama sıkı sıkı sarılmak ve yaşam ile bağlarını koparmamak adına daha çok uğraşıyorum o da kimi zaman tamamen benim tercihim olarak bana zaman kalmamasına neden oluyor.

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombin Önerileri

İnsanın elli yaş civarında böyle bir temposu olur mu? Oluyor işte. Gündüzleri dolu, geceleri dolu iş, toplantılar, buluşmalar davetler derken hayatımın altın çağı denebilir ama kılık kıyafet konusu ciddi zamanımı alıyor yani tüm gün çok yoğun çalış akşam yapılacak etkinlik için farklı bir kombin bul açıkçası çok da bana uymadığından ben de hem beni genç ve güzel alımlı gösterecek hem de gündüz de gece de giyilebilecek kombinler neler diye düşündüm ve fotoğraflardan da görülen üç örnek buldum.

Ama bu kombin önerileri sadece benim gibi olan insanlar için değil gece gündüz iki ayrı kıyafet ile uğraşmak istemeyen her yaşta kadınlar için o yüzden yaşınız ne olursa olsun önerilere bakmanızda fayda var derim.

İşte O Öneriler

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombin Önerileri

Önce öne çıkan görselde yer alan kombin ile başlayalım. Tam da bu mevsim için ideal olan bir kombin değil mi? Üstelik bu senenin tüm ana akım detaylarını da üzerinde toplamış durumda. Desenli bir ceket işe giderken rahatça giyilmesini sağladığı gibi akşamları için de ideal olmasını sağlıyor. Çiçek ile uyumlu olan belden bağcıklı düz renk gömlek, içine giyilen siyah renk bustiyer ve siyah topuklu ayakkabılar tam bir bütün içinde. Şort rahatlığı da beraberinde getiriyor. Eğer şortun boyu kısa derseniz daha uzun olan bir boyunu tercih edebilir ya da aynı tonda diz üstü mini bir etekle kombinleyebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken de alternatif olarak gömleği çıkarmanız kıyafete başka bir hava katabilir. Benden söylemesi.

İkinci önerim üstte yer alan fotoğrafta yer alıyor. Hem son derece şık, hem zamansız olan bir ürün var karşımızda giy çık tarzında. her yaşta giyilebilir. Beyaz bir kolsuz tişört uzun serbest pliseli etek ve uzunca bir kolye ile dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Gri renk bu aralar çok moda ama beyaz kemerle kombinlenen bu giyside eteğin rengini gönlünüze göre seçmekte son derece özgürsünüz.

Ve benim favori giysim. Genç göstermesi de cabası. Bilekten bağlı ki zaten bu aralar çok moda bir ayakkabı hafif topuklu, basic bir tişört klasik kesik bir ceket ve çanta ile boyuna gerdanlık vari boyna takılan bir kolye. Ben bu renkleri tercih ettim işe de giderken kullanabilmek adına ama siz siyah ya da lacivert bir renkleri de tercih edebilirsiniz.

Nasıl ama kombin önerileri?  Sizlerin de alternatif önerileri varsa öğrenmeyi çok isterim.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir