Günün Kombini - Beautyperry

Günün Kombini – Beautyperry

Günün Kombini Size birbirinden güzel 4 ayrı kombin önerimiz var.Yaz ayına girdiğimiz bu günlerde size ilham vereceğini düşündüğümüz kombinelerle şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz.En iyisi sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Günün Kombini - Beautyperry

Gündelik Kombin Sarı Şeker

İlk sırada sarı şeker kombini var. Sarı omuz fırfır detaylı bluzu baskı desenli içinde sarı yeşil, siyah beyaz gibi zıt renklerin olduğu baskılı etek,beyaz spor ayakkabı ve beyaz çantayla kombin lenmiş mükemmel renk geçişlerinin hekim olduğu bu sarı şeker adlı günün kombini akşam iş çıkışı ya da yemek sonrası arkadaşlarınızla gidebileceğiniz kaffe park ya da herhangi bir yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Biz kerem tonlarında çanta dedik ama siz çantayı siyahta tercih edebilirsiniz.

Günün Kombini - Beautyperry

Bu Yaz Kırmızı Beyaz Gündelik Kombin

Yazın sıcaklarında imdadınıza yetişecek çok şık spor bir kombinle karşınızdayız.Kolsuz lacivert beyaz çizgili bluz.Spor ve şık çizgisi sıfır yaka kesimiyle tek kelime ile mükemmel. lacivert beyaz çizgili bluz yine çok şık  kırmızı kloş etek lame önü açık ayakkabı ile kombinenmiş.Aksesuar olarak siyah çanta ve kırmızı renkteki şık bir saat kullanılmış.Spor ve klasik şıklığın bir arada olduğu bu mevsim yaz kırmızı beyaz adlı günün kombini ile  yürüyüşe çıkabilir, ya da arkadaşlarınızla bir akşam gezmesi yapabilirsiniz.Burada ufak bir detay küçük çanta ve etekteki kemer detayı kullanılması kombine ayrı bir hava katmış.

Günün Kombini - Beautyperry

Hoş geldin Yaz –Pudra-Krem

Şimdi sırada pudra ve krem renklerin öne çıktığı bir kombin var.Birkaç yıldır trend olan ve moda ikonları için klasikleşen pudra rengindeki pantolon yine krem renginde tişört ayakkabı ve çanta ile kombinlenmiş.Aksesuar olarak ise, pudra tonlarında püsküllü küpe ve çiçek desenli taç kullanılmış.Yaza hoş geldin diyen bir havada olan günün kombini,iftar sonrası gece gezmesi yapacak olanlar için mükemmel bir seçim olabilir.Bu cıvıl cıvıl yaz renklerinin hakim olduğu Hoş geldin Yaz adını verdiğimi günün kombini ile gittiğiniz her ortamda şıklığınız la göz karmaşıklaştıracağından emin olabilirsiniz.

 Günün Kombini - Beautyperry

Romantik Gecelerde Pembe Gönlüm Sende

Beyaz renkteki bu  dantelli bustiyer blazer tarzda tozpembe ceket ,stiletto ayakkabı,buz mavisi dediğimiz kotla kombinenmiş.Toz pembe renkteki klasik ve dar kesim blazer ceket kombine romantik bir hava katmış.Klasik şıklığı benimseyen herkes için gece gündüz her yerde rahatlıkla kullanacağınız bir kombin. Bu romantik Pembe gönlüm sende günün kombini ile hem çok şık olacaksınız hem de romantik havanız ile gittiğiniz her yerde fark edileceksiniz.

DİLEK SOYAK


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir