Beyaz Tenliler İçin Haftalık Kombin Önerileri

Beyaz Tenliler İçin Haftalık Kombin Önerileri

Sürekli değişen bir dünyada aynı kalan nedir ki? Belki de aynı kalan tek şey kadının her zaman güzel görünmek isteği olabilir. Kadın kendini hep güzel hissetmek ister. Güzel görünmek içinde kombin önerileri arar durur. Bu hafta için beyaz tenli kadınlara yönelik bir kombin önerisi sunuyorum sizlere.

Beyaz Tenliler İçin Haftalık Kombin Önerileri

Aynı kombinleri sıklıkla kullanan kadınlar çok nadirdir. Kadınlar her zaman değişik kombinler yaparak güzel görünmeye çalışır. Kimi zaman başarısız sonuçlara yol açar tercihleri. Dikkatsiz ve bilinçsiz tercihler yapmak istemediği halde bunu yapar. Tenini tanıyan biri kendini rüküş değil her daim şık bir kategoriye koymayı başarabilir. Hangi kadın rüküş olmak ister ki? Örneğin beyaz tenli bir bayan iseniz ve eğer tesettürlü değilseniz size gerçekten oldukça yakışacak haftalık bu kombin önerimi uygulayın ve pişman olmayacaksınız diyebilirim. Siyah dizlerin biraz aşağısına gelen alt kısım detayı 3 parmak kadar delikli ve düz inip etek uçları lazer kesim bir etek + omuz detayları tül olan ve uzunluğu dirseklere dek uzanıp duran yine bir kaç parmak delikli ve geniş bir kesime sahip sıfır yaka ve adeta bir kolye gibi minik minik delikleri olan bir gömlek + çok fazla sivri olmayan orta bir sivrilikte topuklu bakır renginde bir pabuç + küçük dikdörtgen siyah ve bakır karışımı bir el çantası gerekli. Saçlar açık bırakılacak ağırlığı bir omuz üzerine verilecek makyaj da öne çıkan pembe tonlu bir ruj olacak.

Beyaz Tenliler İçin Haftalık Kombin Önerileri
Kombin önerisi

Bu kombinle akşam bir yemeğe, bir arkadaşın nişan törenine gidilebilir . Beyaz tenli bir bayanı bu kombinle görmek neredeyse kusursuz denilebilecek bir görüntü oluşturacak. Kadın güzeldir şayet kadın kendini tanırsa hayatını forma sokar. Kadın vücudunu tanırsa eksikliklerinin ve fazlalıklarının farkına varır ve öyle karar verir ne giyince yakışacağını ona neyin yakışmayacağını.  Kadın varlığını güzel bir şekilde idame ettirmeyi bilmeli  . Kendini mutlu etmesini bilmeli . Bedenine saygı duymalı.  Bedenini önemsemeli.  Ona neyin yakıştığını bilmelidir.

Güzelliğini yönetebilen nadir kadınlar vardır onların öz güveni hat safhada yer alır. Işte o kadınlar gibi olmalıyız. Bu bizi güçlü kılacak bu bizi öz güvenli kılacak.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir