Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete sayesinde haftanın bütün yorgunluğunu haftanın son günü Pazar günü kahkahalar ile atıyoruz. Gülse Birsel’in uzun zamandır çalıştığı dizide başrolleri; Sarp Apak, Çalar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Ecem Uzun, Bartu Küçükçağlayan gibi birbirinden değerli oyuncular yer alıyor. Dizide bir ailenin çok çabuk bir şekilde sosyeteye girdikten sonra; yaşadıkları komik olaylar işleniyor. Dizinin senaryosu kadar, oyuncuların giydikleri kıyafetler ve stilleri de çok merak ediliyor. Biz de her hafta birbirinden popüler dizilerin kıyafetlerini ve markalarını sizler için derleyip, paylaşıyoruz. İşte Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Gün geçtikçe kendini ofise iyice yalnız hisseden Yaşar, birde Ozan’ın ofise geri dönüşü ile bu hissiyatı daha da artar. Ozan’ın ofisteki arkadaşları ile arasının çok iyi olduğunu gözlemleyen Yaşar, bu gruba dahil olmak için elinden geleni yapar. Ancak nafile, Yaşar bir türlü kendini o gruba dahil edemez. Her gün öğlen yemeklerinde onlar ile birlikte yemek yemek isteyen Yaşar, ofistekilerin öğlen saatinden 5 dakika önce çıkması yüzünden bir türlü gruba dahil olamaz. Ofisteki bu ezilmenin altında kaldığı için, Yaşar da evde aynısını ailesine baskı uygulayarak yaşar.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Gizem’in (Gülse Birsel) giydiği gri ceketin markası Love My Body fiyatı ise 80 TL’dir.

Safiye’nin giydiği kazağın markası Ekol Online dır.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Ozan’ın giydiği gri hırkanın markası Mavi ‘dir. Ürün hala stoklarda vardır, stoklar tükenmeden satın alabilirsiniz.

İlayda, Melike’nin ağzından Ozan hakkında laf almak için onu işe sokar. Ama ne yaparsa yapsın, Melike’nin ağzından Ozan hakkında hiçbir şekilde laf alamaz. Bu duruma sinirlenen İlayda, çareyi işi kökten bitirmekte bulur. Ozan’ı ve Melike’yi aynı anda evine çağıran İlayda, ikilinin arasını bozar. İşin kötüsü; Ozan Melike’ye “Arkadaşımın bekarlığa veda partisine gideceğim.” diyerek yalan söylemek zorunda kalmıştır. İkili İlayda’nın evinde karşılaşır ve İlayda, istediğini alır.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Gizem’in giydiği çok sorulan sarı kürk ceket markası Ece Dikici ‘dir.

Jet Sosyete 5. Bölümde en çok güldüğümüz sahneler kesinlikle; film izleme sahneleridir. Gizem’in film izlerken yanındakini çok sinir eden davranışları, seyirciye adeta kahkahalar attırdı. “Bu kim? Bu kim?” sorular ile seyirci çok eğlendi ve güldü bu bölüm.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Gizem’in giydiği kadife yeşil elbisenin markası My Best Friends ‘tir.

Gizem’in giydiği kahverengi yeleğin  ve pembe kürkün markası Ece Dikici.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

Yıldız’ın giydiği tayt ve tişörtün markası Nike ‘tır.

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri

İlayda’nın pembe gömleğinin markası (eklenecek)

Jet Sosyete 5. Bölüm Kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili:Dizi Kıyafetleri 

Ufak Tefek CinayetlerYasak ElmaJet Sosyete

Fi ÇiÇukurİstanbullu Gelin


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir