Jennifer Lawrence Güzellik Rutinin Sırları

Jennifer Lawrence Güzellik Rutinin Sırları

28 yaşındaki güzel oyuncu Dior’un yeni kokusu olan Joy’u kullanıyor.

KOKU

Güzel oyuncunun düşüncelerini başlıklar halinde aktarıyoruz.

Aile Mirasımız :

Annemin devamlı kullandığı koku Miss Dior’dur. Dolayısıyla bu parfum kokusu benim ilk kullandığım parfüm kokumdu. İlkler unutulmuyor, devamlı olarak bu kokuyu duyuyorum.
Vizyonum : Ortalama sekiz ay önce François ile laboratuarı ziyaret etmek için Paris’e gittim. François Demachy Dior parfumlerinin CEO’sudur. Bu fırsatı değerlendirerek tüm çeşit parfümlerinin kokularını kokladım. Benim için muhteşem bir deneyimdir. Parfüm içerisinde yer alan onlarca maddeyi de görme şansını elde ettim. Çünkü bu zamana kadar parfümler nelerden yapılır hiç fikrim yoktu.

Jennifer Lawrence Güzellik Rutinin Sırları

MAKYAJ

Kaş Makyajı:

Büyükannem bana bir özel bir sohbette büyük ölçüde kaşlarıma çok dikkat etmem gerektiğinden bahsetti. Bende öğüdüne uyuyorum.
Yüz Makyajı: “Bir etkinliğim yoksa normalde makyaj yapmam. Sık sık profesyonelce yaptığım için yüzümü dinlendirme ihtiyacı duyuyorum.

CİLT VE SAÇ

Cilt :

“Gerçekten kuru bir cildim var, bu yüzden gece kremi kullanıyorum ve her zaman çok kalın bir maske yapıyorum. Markanın adını hatırlayamıyorum, ama çok güzel kokmuyor! ”. Cildinize uygun olan bakım malzemeleri bulmak son derece önemli.
Güneş Kremi: “Gün boyunca güneş kremi kullanıyorum. Markının önemi yok, ama her zaman içerisinde çinko bulunduğundan emin oluyorum. ”

Doku:

“Saçlarım çok kötü! Doğal olarak kıvırcık saçlarım var, tabii ki kıvırcık olduğunda nefret ediyorum. Düzleştirmeyi tercih ederim. ”

Saç modeli :

“Riawna Capri [Los Angeles’ta Nine Zero One’da] şu anki kesimimi yaptı. Dalgalı ve düzensiz görünmesini seviyorum. ”

DİYET VE FİTNESS

Sabah Rutini:

“Kahve. Sonra dişlerimi fırcaladım. Güneş Koruyucu. Sonra kapatıcıyı sürerim. Köpeğimi parka geziye çıkartırım.Sonrasında Duş alır, ve sonra sadece gerçekten etrafta geziyorum. CNN’yi izlerim ve haberlerde bağırırım.”

Basit yaşam:

“Gerçekten sağlık konusunda daha iyi ne olsa yaparım. Ben vitamin almıyorum ve 11 yaşında bir yetim gibi yiyorum. Ama ben egzersiz yapıyorum! Pilates yaparım ve koşarım. ”


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir