İstanbullu Gelin 40. Bölüm Kıyafetleri

1
123

Her hafta Cuma günleri yayınlanan ve “Haftanın En Çok İzlenilen Dizilerinden ” biri olan İstanbullu Gelin dizisinin karakterlerinin kıyafetleri ve markaları çok beğeniliyor, seviliyor ve araştırılıyor. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı bu aşk dolu dizinin konusu olduğu kadar oyuncuların tarzı da göz dolduruyor. Her hafta olduğu gibi çok beğenilen ve sevilen dizilerin kahramanlarının kıyafetlerini ve markalarını sizinle paylaşacağız. İstanbullu Gelin 40. Bölüm Kıyafetleri bu hafta oldukça merak edildi.

İstanbullu Gelin 40. Bölüm Kıyafetleri

Sanırız bu bölümde dizinin en sevinçli haberi Süreyya’nın hamile olması gerek. Yoksa, bu bölümde bizleri sevinçle karşılayacak bir şey olamadı. Süreyya’nın hamile olduğunu öğenen bütün konak, sevince boğuldu. Yalnız tek bir kişi; Emir. Annesinin yeni vefat etmesinden dolayı ve bu nedenle Süreyya’yı suçlayan Emir, bir kardeşinin olacağı haberine çok sinirlendi. “O benim kardeşim değil.” dedi. Hatta okul sunumunda da projeksiyon ile Süreyya’nın ve Faruk’un resimlerini göstererek sunum yapan Emir, “Annem üvey annem yüzünden öldü. ” dedi. Bu durum Faruk ve Süreyya’yı şok etkisinde bırakmıştır.

“Ne ekersen, onu biçersin” sözünü boşuna dememişler. Esma Sultan da bu sözün anlamını bu bölümde tam olarak yaşadı. Ailesi o kadar fazla dağılmıştır ki, artık ailesini toparlamaya çalışmaktadır.

Esma Sultan’ın krem rengi kabanının markası Ekol fiyatı ise 360 TL’dir.

Esma Sultan’ın çok sorulan ve beğenilen inci detaylı gri hırkasının markası da Ekol.

Her bölüm tarzı ile göz dolduran Süreyya’nın kırmızı kazağının markası Pull And Bear fiyatı ise 129,99 TL‘dir.

Murat’ın Bade ile evlendiğini öğrene bütün konak şaşkınlık içerisindedir. Durumu Süreyya toparlamaya çalışır. Bade’nin evlendiğini öğrenen ve çok sinirlenen teyzesi de konaktan ayrılmayı düşünür. Bunun üzerine ortamı yumuşatmak için Süreyya devreye girer.

Bade’nin kırmızı kazağının markası H&M fiyatı ise 60 TL‘dir.

Murat’ın giydiği gri gömleğin markası Mavi ‘dir.

Fikret’e yaptıklarından dolayı ceza vermeye çalışan İpek’in kurduğu küçük ve hain planlarının ileride çıkmasını umuyoruz.

İpek’in giydiği siyah elbisenin markası İpekyol.

Emir’in okul gösterisinde annesinin ölümünden Süreyya’yı suçladığını gören Süreyya, büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Süreyya’nın turuncu kabanının markası Mango’dur.İstanbullu Gelin 40. Bölüm Kıyafetleri için ne düşünüyorsunuz? En çok hangi kombini beğendiniz? Yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.