Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?

Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?

Şık olmak ve şık olurken akıllarda yer edinmek ,güzelliğimizle bir prenses olmak,kendimizi hep muhteşem hissetmek isteriz. Biz kadınların yapısı ve doğası güzelliğe yatkındır biz güzelliğe ulaşıp ve onu korumalıyız. Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?Alışılmış bir durum söz konusu. Gardrobunuzda mutlaka siyah bir elbise olmalı denilir. Tabiki de doğru siyah bir elbise her zaman bulunmalı. “Ama bu yıl sizi zerafet sahibi,masumiyet timsali adete sizi bir kuğu gibi gösterecek narin, özel ve güzel gösterecek beyaz bir elbise olmalı. “ Bu beyaz elbise bekarlar için evlilik zillerini çalarken, diğer bayanlar için ise, zarafetin özgüvenle bezenmiş ayak sesleri olacak. Uzun,beyaz, etek kısımları geniş bir elbise bulursanız nikaha gidiyor gibi bir görüntü vermemek istiyorsanız belinize biraz ağırlık verebilirsiniz. Belinize gold bir kemer takabilir ya da istediğiniz renkte bir kuşak bağlayabilirsiniz. Beyaz rengi masumiyet ve sempati için iyi bir seçim. Gardrobunuzda beyaz bir elbise olması biriyle akşam yemeğine çıkarken ,bir davete giderken,bir doğumgününe katılırken ya da kendi doğumgünüzde, bir toplantıya katılırken veya bir sunum yaparken vs. sizi olabildiğince zarif ve alımlı gösterecektir.

KÜPE-ÇANTA-AYAKKABI-MANTO-HIRKALARDAKİ DETAYLAR

Küpe, çanta ve ayakkabılarda olara bu yıl karşımıza püskül detayları ortaya çıkıyor.”

Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?
Püsküllü küpe

Uzun/kısa botlarda,babetlerde , çantaların aksesuvarlarında bu yıl bir çok ürün püskül detaya sahip. ”
Mantolar genellikle bilek ve yaka kısımlarında kürk detaylarla tasarlanmış. Kadını asil göstermekte bu detaylar. “Hırkalar yine aynı şekilde kürk detaylara sahip. ”

Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?
Kürk detay

AYNI RENKLER ÖN PLANDA

Renklerin uyumuna gelince ise eskiden zıt renkler ; siyah/beyaz, kırmızı/pembe,mavi/sarı,lacivert/yeşil vs.gibi renkler birbiriyle harmanlanırdı siyah kalem eteğe beyaz gömlek veya kırmızı pantolonla mavi ceket gibi iki veyaz daha fazla renkli giyinirdi insanlar. Ama bu sene karşımıza birbirinin aynı renkler veya çok yakın tonlar ön planda olacak. Etek/ceket,pantolon/gömlek,ceket/pantolon,etek/gömlek,tulum,kazak/pantolon vs. giyilirken aynı renklerin kullanımı veya birbirine oldukça yakın renklerin kullanımı söz konusu.

Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır?
Aynı renkler

Kadın güzel olmayı hedefliyorsa aynı veya zıt renklerle eski veya yeni kıyafetlerle elde edebilir güzelliğini . Yeterki kendini tanısın . Vücudunu ve tenini iyi tanısın. Popülerlik adına kurban etmesin parasını . Kendine yakışan renk ve kumaşları iyi bilsin . Ondan sonra trend parçalar satın alsın. Bu onu galip kılacak her zaman şık ,güzel ve alımlı göstermeye yarayacaktır.

Güzellikler sizinle olsun.. Sizin  Gardrobunuzda ve Takılarınızda Bu Yıl Neler Olmalıdır? Bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir