Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

İnternet dizisi olan ve başladığı ilk günden beri dillerden düşmeyen Fi dizisi, gerek konusu, gerekse de oyuncu kadrosu ile  son günlerde çok beğeniliyor. Dizideki oyuncuların kıyafetleri, her bölümden sonra olay oluyor, araştırılıyor, mümkün ise satın alınıyor. Dizideki karakterlerin tarzları, makyajları, karakterleri ile birçok yazı yazıldı, çizildi. Bölüm bölüm incelemek gerekirse işte  Çi 9. Bölüm Kıyafetleri

Çi 9. Bölüm Kıyafetleri

Eti’nin ölümü ile yıkılan Can, Duru’nun artık kendisinden vazgeçtiğini ve tamamen bağlarını koparmak istemesini anladıktan sonra, bir şeyler yapmaya karar verir. Can, Eti’nin ölümü ile yıkıldıktan sonra sadece eve gelip, en büyük aşkına; Duru’ya sığınmak ister. Ancak Duru’nun tek istediği şey, kaçmak ve kurtulmaktır. Eti’nin cenazesi için hazırlanan çift, evden tam çıkarken Bilge gelir ve Duru’nun Can’ı aldattığını söyler. Eti’nin ölümü ile zaten yıkık olan Can, birde Duru’nun kendisini aldattığını öğrendikten sonra iyice delirir. Duru’yu tuvalete kilitledikten sonra, kapıya Duru’nun kaçmaması için şifre koyar ve evden çıkar.

Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri
Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

Duru’nun siyah sırt çantasının markası Deryle Design

Duru’nun giydiği krem rengi hırkanın markası Zara

Duru’nun botlarının markası ise Timberland

Geçtiğimiz bölümlerde yangın sahnesinde camdan düştükten sonra en çok merak edilen şeylerden biri de Duru’nun tekrar dans edebilecek miydi? Bunun cevabını da Çi’nin 9.bölümünde görüyoruz. Evet, Duru’nun bacağında bir şey yok, sadece hepsi Can’ın Duru’yu elinde tutabilmek için Duru’nun bacağına alçı taktırıp, ilaç vermesi idi. Bunu anlayan Duru, alçıyı Can evden çıktıktan sonra kırıp, kaçar.

Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri
Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

9. bölümün başladığı ilk sahne Duru’nun kendi küçüklüğü ile dans etmesi oluyor. Buradan anlıyoruz ki, Duru’nun bu hayattaki tek amacı: dans dans dans!

Duru’nun bu sahnelerde giydiği kazağın markası ise H&M fiyatı ise 150 TL’dir.

Bir çare ile evden kaçtıktan sonra Duru, nihayet uzun çabalar ile Deniz’i bulur. O kadar çaresiz kalır ki, o kadar içi korku doludur ki, Deniz’e sarılırken bulur kendini.

Dizinin asi kadını Özge’ye gelirsek eğer, sonunda ilk bölümden itibaren istediği tek şeyi başarır! Can’ı bitirecek görüntüleri medyaya vermeyi başarır. Açıkçası, Özge’nin intikamını aldıktan sonraki yürüyüşü, diziyi izleyen birçok seyirciye ilham verdi. Gerçekten de o yürüyüşte çok şey anlatılıyor; hırs, azim, başarı, sevinç, başarma hissi Takdire şahane..

Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri
Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

Özge’nin çok sorulan ve merak edilen montunun markası Lol , fiyatı ise 7.500 TL.

Bölümdeki en çok sevilen sahne ise Özge’ye “Sana deli dediğim için özür dilerim” sözünden sonra Özge’nin “Sorun değil, deliymişim zaten.” oldu.

Fi Çi 9.Bölüm Kıyafetleri
Çi 9.Bölüm Kıyafetleri

Can Manay’ın giydiği kabanın markası ise Que.

Özge’nin bütün gerçekleri ortaya çıkarması ile bir darbe daha yiyen Can, artık bütün polisler tarafından aranmakta, onu seven hayranlarının kınaması ile başa çıkmak zorunda kalmıştır. Dizide 1 ay geçtikten sonra Can, montunun kapüşonu ile yüzünü saklarken, Duru’nun bu hayatta belki de en çok önem veren “Afife” afişlerini yırtarken görüyoruz. Bakalım neler olacak?


Çi 9. bölüm kıyafetleri makalemizi beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Bir sonraki final bölümünde de, aynı şekilde giyilen kıyafetleri ve markalarını paylaşacağız.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir