Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

İnternet dizisi olan ve başladığı ilk günden beri dillerden düşmeyen Fi dizisi, gerek konusu, gerekse de oyuncu kadrosu ile  son günlerde çok beğeniliyor. Dizideki oyuncuların kıyafetleri, her bölümden sonra olay oluyor, araştırılıyor, mümkün ise satın alınıyor. Dizideki karakterlerin tarzları, makyajları, karakterleri ile birçok yazı yazıldı, çizildi. Bölüm bölüm incelemek gerekirse işte Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Fi Çi Pi serisinin yazarı Azra Kohen, dizinin 2.sezonu ile birlikte dizi ile kitabın konularının birbirinden ayrı gittiği gerekçesi ile diziyi bitirme kararı vermişti. Bu sebepten ötürü, bütün ekip diziyi apar topar bir şekilde yaklaşık 5 bölümde bitirmeye çalıştı. Bu nedenle Pi’yi hiç bir zaman göremeden, dizi apar topar bir şekilde bitti.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Duru’nun bu bölümde Afife için giydiği bütün sahne kıyafetleri özel olarak dikildi.

Serenay Sarıkaya’yı , yönetmeni ve bütün ekibi gönülden tebrik etmek gerekiyor. Neredeyse bütün sezon boyunca çalışılan Afife, final bölümünde muhteşem sahnelenmiş!

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Neredeyse hayatının en önemli gecesi için aylardır çalışan Duru, çok heyecanlıdır. Ancak Can Manay ile ilişkisini tamamen koparmak için çabalayan Duru, kapı çaldığında bile elinde bıçak ile tedirgin gitmektedir. Polisler onu korumayı bırakmıştır. Can, birine para vererek onu yurt dışında gördüğünü iddia ederek dikkatleri farklı bir yere çekmeyi başarmıştı.

Duru’nun sahneden önce giydiği kırmızı tulumun markası SEJA CONCEPT / krem renkli hırkasının markası da Mavi ‘dir.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Bu kadar ürkek hale gelen Duru için Deniz bir koruma tutmuştur. Duru ile koruma alışverişe gittikleri sıra, Duru beğendiği bir kıyafeti denemek için kabine girer. Birden kabinin önünde bir gölge belirir. Duru’nun korktuğu olmuştur işte; Can Manay oradadır! Kabinden çıktığı zaman, yerde kırmızı tüy görür. Bütün mağazayı ayağa kaldıran Duru, kendini kimseye inandıramaz.

Duru’nun çok beğenilen ve sorulan beyaz elbisesinin markası Maje fiyatı ise 255$ ‘dır. Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri de en çok beğenilen parçalardan biri Duru’nun bu elbisesi idi.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Duru müzikalden önce bütün kameraların karşısına geçerek “Can Manay’dan ayrılıyorum. Artık kariyerime ve geleceğime Duru Durulay” olarak devam etmek istiyorum dedi. Yalnız dikkatinizi bir şey çekti mi? Duru, kırmızı tüyü takmıştı. Can’ın kendisine böylelikle geleceğini adı gibi biliyordu çünkü.

Büyük gece geldi çattı. Bütün sezondur gelişimini seyrettiğimiz Afife’yi seyirci olarak hayranlıkla izledik. Duru da harika bir dansçı olduğunu herkese gösterdi. Kariyerinin en zirve gecesini yaşadı ve yaşattı desek, yanılmış olamayız.

Üstelik onu izleyenler arasında Duru’nun hiç tahmin etmediği biri daha vardı: Annesi. Yıllardır annesinin kendisini fark etmesi için çırpınan, annesine ne kadar güçlü ve dimdik ayakta olduğunu kanıtlamaya çalışan Duru, şimdi annesinin başrol olduğu müzikali izlemeye gelmişti.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Özge ise dizinin ilk başından beridir, final bölümünde de Can Manay’ın peşindedir.

Özge’nin giydiği deri ceketin markası Selma Çilek tasarımı fiyatı ise 2.750 TL‘dir.

Özge’nin deri ceketin içerisinde giydiği siyah bluzun ve siyah pantolonun markası da Que ‘dir.

Herşey çok güzel giderken, ikinci perde için hazırlanmaya giden Duru’yu odada bir sürpriz beklemektedir. Duru’ya anında sarılan Can, Duru’dan özür diledi ve ikinci bir şans istedi. Duru ise torpilodan aldığı silahı, Can’a doğru çekti ve onu öldürmekle tehdit etti. Can ise onun kendisini öldürebileceğini, sorun olmayacağını söyledi. Artık Can’ın hiçbir şeyden korkmayacağını anlayan Duru, silahı kendisine doğrulttu ve kendisini öldüreceğini söyledi.

Can: “Beni niye sevmedin Duru?”

Duru: “Seni elbette ki sevdim Can. Ama seninleyken kendimi hiç sevmedim.”

Bu konuşmalardan sonra bir silah sesi patladı. Duru, bacağından vurulmuştu..

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Zar zor sahneye çıkıp, yapabildiğinin en iyisini yapan Duru, bir yere kadar sabredebildi. Bu sahnelerden sonra adeta Black Swan show olan Afife, Duru’nun yere yığılması ile son buldu.

Duru’nun bu sahnede giydiği beyaz elbisenin markası Mango, fiyatı ise 150 TL‘dir.

Durumu anlayan Özge, Can Manay’ı bulur ve polise teslim eder. Can, bundan sonra kaçmamaktır ve polise teslim olur. Can için artık hiç bir şeyin önemi kalmamıştır. Kendisini kaybetmiştir, kimliğini, şanını, Eti’yi, Duru’yu. Hiçbir şey Can için önemli değildir artık.. Kaçmanın da bir manası yoktur bu yüzden..

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Ancak şans yeniden ayağına gelmiştir. Bilge, bir iş kadını olmuştur ve Can’ı tedavi etmeye gelmiştir.

Bilge’nin bu sahnede giydiği ceketin markası Mango fiyatı ise 199 TL ‘dir.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Can Manay hakkında nihayet başarılı olan Özge’de, Can hakkında bir yazı yazar.

Özge’nin giydiği siyah kazağın markası Vero Moda ‘dır.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Dizinin başladığı ilk bölümünden itibaren birlikte olmalarını istediğimiz Özge ve Sadık nihayet kavuşmuştur. Sedir Ağacı’ndan yola çıkan Özge, Sadık’ı Toros’larda bularak bütün sezondur istediğimiz anı bizlere yaşattı. Sadece onların kavuşma anı için bile bütün bölüm izlenilebilir..

Sadık Murat Kolhan’ın giydiği yeleğin markası Brooks Brother fiyatı ise 497, 50 TL’dir.

Diğer karakterlere gelirsek;

Deniz, tıpkı hayallerindeki gibi sokak çocuklarına müzik eğitimi veriyor. Duru ile birlikte mi bilmiyoruz.

Duru, bacağındaki kalıcı hasar nedeniyle dansı bırakarak, dans öğretmeni olmuş.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Can Manay’ın üzerindeki kazağın markası Cacharel.

Can Manay ise beyazlar içerisinde kendi yazdığı kitabının imza töreninde. Sevimli, güvenilir, tehlikesiz ve tertemiz birisi.. Ancak hala daha Duru’ya saplantılı bir şekilde aşık, takıntılı. Duru’ya benzeyen birini gördüğünde ya da sadece Duru’yu hayal ettiğinde Can, tıpkı ilk günkü gibi bakıyor.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Duru’nun giydiği kazağın markası CLOSH ‘tur.

Fi macerasının sonuna geldik. Her bölümünü heyecanla izlediğimiz, çok sevdiğimiz dizi Fi final yaptı. Siz Fi’nin final bölümünü beğendiniz mi? Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri beğendiyseniz yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Fi Çi 10. Bölüm Kıyafetleri

Hoşçakal Fi, seni özleyeceğiz!


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

3 yorumlar

  1. Fi dizisinin kıyafet markalarını bu siteden bakıyordum. Artık Fi bitti ve çok üzüldüm. Lütfen daha fazla diziler ile ilgili içerikler yapın. Çok mutlu oluruz:)))

  2. Hoşçakal Fi seni özleyeceğiz…
    Durunun stili ve makyajını da..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir