İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Her hafta Cuma günleri yayınlanan ve “Haftanın En Çok İzlenilen Dizilerinden ” biri olan İstanbullu Gelin dizisinin karakterlerinin kıyafetleri ve markaları çok beğeniliyor, seviliyor ve araştırılıyor. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı bu aşk dolu dizinin konusu olduğu kadar oyuncuların tarzı da göz dolduruyor. Her hafta olduğu gibi çok beğenilen ve sevilen dizilerin kahramanlarının kıyafetlerini ve markalarını sizinle paylaşacağız. İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri bu hafta oldukça merak edildi. İşte İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Hala okumadıysanız: İstanbullu Gelin Önceki Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Süreyya ve Dilara’nın arasındaki gerginlik 44. Bölümde de sürmüştür. Özellikle de bu durum Süreyya’yı çok etkiler. Dilara’yı çocukluğu, gençliği, ailesi, dert ortağı yerine koymuştur. Bu nedenle Dilara ile arasındaki olan gerginlik; Süreyya’yı derinden etkiler.

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Süreyya’nın giydiği kahverengi desenli ceket markası Zara fiyatı ise 470 TL ‘dir.

Faruk ve Süreyya, Süreyya’nın doğum kontrolüne giderler ve her şeyin yerli yerinde normal olduğunu öğrendiklerinde çok mutlu olurlar.

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Süreyya’nın giydiği hırka markası Pull And Bear fiyatı ise 80 TL. (Hala mağazalarada ve online olarak satışı mevcuttur, tükenmeden alabilirsiniz.)

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Faruk’un giydiği siyah hırka markası Cacharel.

Ada’nın hastalığı bütün konağı derinden etkiler ve üzüntüye boğar. Fikret ve İpek için yeni bir yol başlar. Süreyya’nın da dediği gibi “Tam da ikisi de farklı yollara yönelmişken, kader onların yollarını yeniden birleştirdi.” Bu durum özellikle de Fikret için, gerçek aşkından vazgeçmek demektir.

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Dilara’nın kullandığı küpelerin markası Mango ‘dur.

İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri

Süreyya’nın kahverengi trençkot markası Koton ‘dur.

Adem ve Faruk’un aynı zamanda aynı yerlerde işlerinin çıkmasına başta oldukça şaşırdık, değil mi? 🙂 Ardından ikisi de bu işlerinden dolayı eşlerinin canı sıkılmaması için, yakın bir yerlerde onları bırakıp, ardından işleri bittikten sonra almak şartı ile yakın bir yerde bırakır. Süreyya da, Dilara da, Adem ve Faruk’un bıraktıkları yerde beraber çocukluklarını geçirdikleri banka giderler. Dilara, banka gittikten sonra Süreyya’yı bankta otururken görür. Ardından, Süreyya, Dilara’dan özür dileyerek af diler ve barışırlar. Aslında her şey Adem ve Faruk’un oynadığı ve ikiliyi barıştırmak için oynadıkları küçük bir oyunun parçasıdır. 🙂

Her hafta olduğu gibi İstanbullu Gelin dizisinin kıyafetlerini sizler ile paylaşıyoruz. İstanbullu Gelin 44. Bölüm Kıyafetleri beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili:Dizi Kıyafetleri 

Ufak Tefek CinayetlerYasak ElmaJet Sosyete

Fi ÇiÇukurİstanbullu Gelin


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.