Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda

Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda

Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda.  Bu tam olarak ne demektir diye düşünebilirsiniz. Geometrik oyunlar ile modanın ne alakası olabilir derseniz zaten bunu biz söylemiyoruz. Bu yılın modacıları birbiri ardına yapmış oldukları defilelerde bu tabiri kullanarak çok özel ürünleri insanları karşısına sundular.

Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda

Kimler İçin?

Son yıllarda sıklıkla karşımıza gelen çiçekli, çizgili desenlerden sıkıldı iseniz bu desenler tam da sizin için. Üstelik son derece modern ve aykırı bir tarz yarattığı için rahatlıkla kendine güvenen insanların kilosu yaşı başı kaç olursa olsun kullanabileceği desenler.

Farkını hissettirmek isteyen herkes doğru bir biçimde geometrik oyunlar oynayarak ben buradayım diyebilir.

Peki Ama Nedir Bu Geometrik Oyunlar?

Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda

Belki de en başta söylememiz gerekeni şimdi söylüyorum ama aslında adından da çok net bir biçimde anlaşılan bir kavram bu. Geometrik oyunlar her türlü geometrik desenin aynı tarzda olanlarının ya da farklı tarzda olanlarının birlikte kullanıldığı desenler. Burada da özellikle karelerin her türü karşımıza farklı renklerde çıkmakla beraber kimi zaman farklı tarzdan olan pötikare vb. geometrik desenlerin de birlikte kullanıldığı görülebiliyor ki ortaya bu noktada tam bir curcuna, hatta marjinal bir görünüm çıkıyor.

Nasıl Kullanılır?

Bu Kış Geometrik Oyunlar Moda

Yukarıda yer alan fotoğraftan da anlaşılacağı üzere kafası karışık gibi bir görüntü ortaya çıkıyor ve insanlar bu sezon piyasaya çıkan bu giysilerde tam bir desen ve renk curcunası olduğunu görüyorlar.

Eğer bu tarz kıyafetler doğru kullanılır ise kişilerin kusurlarını kapatacağı hatta çok daha güzel görüneceği de kesin.

Burada dikkat edilmesi gereken en temel hususların başında kişinin kendi bedenini doğru tanıması ve ona uygun desenleri seçmesi gerekiyor. Çok kilolu olan insanların aşırı büyük ve kaos görüntüsü oluşturan desenlerden uzak kalması gerekiyor.

Minyon tipli olan bayanlar ise istedikleri gibi tercih yapabilirler. Onlar açısından hiçbir sorun yok. Ama renk seçimine de dikkat edilmeli ve kişiler  kendileri için en doğru olan renklerin olduğu tasarımları tercih etmeli..

Ayakkabı konusunda içinde olan renklerden bir tanesi olmalı ve sadelikten ödün verilmemeli. Keza bu tarz kıyafetler ile çok fazla takı aksesuar kullanılmamalı ve totalde karmaşa yaratılmamalı. Keza makyaj konusunda da yalınlıktan ödün verilmemeli.

Tüm bunlara dikkat edilir ise ortaya çıkan kıyafetle her yere gidilebilir.

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir