Yeni Trend: Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

Yeni Trend: Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

Güzellik trendlerine her gün bir yenisi daha ekleniyor. İşte en son trendlerden biri de sarı renk oldu. Cesareti olmayan kişiler için, sarı renkli bir tişört bile oldukça zor geliyor değil mi? Sarı rengi makyajınıza nasıl ekleyeceğiz diye düşünmeyin. Doğru kullanımda siz bile sarı rengi makyajınızda kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz.

Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

GÖZ MAKYAJINIZDA SARININ TONLARI İLE OYNAYIN

Sadece sarı rengini göz makyajınızda kullanmak istemeyebilirsiniz, sizi gayet iyi anlıyoruz. Ancak sarı ve sarının tonlarını yumuşak bir şekilde göz makyajınızda kullanabilirsiniz. Turuncu ve kahverengi tonları ile sarı renginin canlılığını yumuşatabilirsiniz. Crease bölgesine turuncu renk bir far sürün. Göz kapağınızın tam ortasına sarı renk farı sürdükten sonra göz kapaklarınızın dış kısmına koyu kahverengi far sürün. Ardından bütün farları güzelce karıştırın ve kuyruklu eyeliner sürün. İşte hazırsınız.

Yeni Trend: Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

EYELINER İLE RENKLENDİRİN

Eyeliner dan vazgeçemiyor musunuz? Kuyruklu bir eyeliner çektikten sonra, tam üzerine sarı eyeliner veya sarı renkte bir far ile eyelinerın üzerinden geçin. Çift etki yaratarak hem gözlerinizin daha büyük hem de daha canlı görünmesini sağlayacaktır. Bunu o gün giydiğiniz kıyafetlere göre rengini değiştirerek her gün kullanabilirsiniz.

Yeni Trend: Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

GÖZ PINARLARINDA AYDINLATICI NİYETİNE SARI FAR

İşte göz makyajınızı olduğunda çok daha canlı ve değişik göstermenin bir başka yolu! Günlük hayatınızda yaptığınız normal göz makyajınıza ufacık bir değişiklik ile olduğundan daha canlı gösterebilirsiniz. İstediğiniz tonlarda ve istediğiniz şekilde göz makyajınız yapın. Ardından sarı renkli bir farı göz pınarlarınıza sürün. Bütün gözler sizin üzerinizde olacak.

Yeni Trend: Sarı Rengi Makyajınıza Ekleyin

SIRADAN RENKLERDEN SIKILANLARA: SARI RUJ

Sürekli aynı renk rujlardan sıkıldınız mı? Kırmızı, nude, turuncu, pembe rujlar yerine bu sefer de bir değişiklik yaparak sarı ruj sürmeyi deneyebilirsiniz. Elbette ki günlük hayatta bu pek mümkün olmasa da, bir davette, festivalde veya partilerde bu makyajı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

SARI TIRNAKLAR İLE DAHA RENKLİ ELLER

“Sarı makyaj bana göre değil.” diyenlerden misiniz? O zaman en azından bu trend rengi tırnaklarınızda uygulayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bronz tende çok güzel duruyor.

Sarı rengi makyajınıza en azından 1 kere de eklemeyi denemelisiniz. Değişiklik iyidir.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir