Yaz Ayı Düğün Makyajı Nasıl Yapılır?

Yaz Ayı Düğün Makyajı Nasıl Yapılır?

Yaz Ayı Düğün Makyajı Nasıl Yapılır? işte bu soruya cevaben sizlere yaz aylarında düğün makyajı eğitimi ile rüya gibi bir düğüne hazırlayacağız. Bu gelin makyajı, muhteşem ışıltılı olacak gül ve altın renginde göz makyajı yaparak daha uzun, daha dolgun, kendilerini belli eden kirpikler ve güneşten hafif yanmış bronz bir ten rengine sahip olacak. Yaz ayının güzel gelini Mat ruj ile dolgun görünümlü dudaklar için ince bir ruj, düğün günün için mükemmel bir görünüm ile sonlandıracağız.

Yaz Makyaj Uygulaması

1. Adım: Gelin cildi bakımı düğün gününüzden önce başlar! Büyük gününüz için mükemmel doğal bir güneş bronzluğu ve parıltı oluşturmak için uyumadan önce Geceleri Bronz ve Glow kademeli bronzlaştırıcıyı (A SUN-KISSED GLOW) yüzünüze uygulayın!

2. Adım: Uyandığınız zaman, cildinizi parlaklaştırmak için İspanyol kil ve badem yağıyla zenginleştirerek Cilt Kil Maskesini uygulayın. 15 dakika bekletin ve sıcak ve ince bir havlu ile yıkayın.

3. Adım: Yapmış olduğumuz cilt maskelerini tamamlamak için, Instant Magic Facial Dry Sheet Mask’i cildinize uygulayın ve ekstra nemlendirmeye ihtiyaç duyan alanlarda hafifçe masaj yapın. 15 dakika bekletin, ardından parlak, nemli bir cilt ortaya çıkacak.

4. Adım: Yüzünüzün her yerinde Charlotte’in Sihirli Krem nemlendiricisini uygulayarak, cildinizi nemlendirmeye yardımcı olmak için cildinize temel makyajınız için cildinizi hazırlayın.

5. Adım: Göz altı alanınızın çevresine Magic Eye Rescue krem uygulayarak gelin cildinizin bakımını bitirin kremin emilmesini sağlayın.

6. Adım: Hollywood Flawless Filter ile Magic Foundation ile elinizin arkasına sürün ve uygulayın. Daha sonra yüzünüzün her yerine uygulamak için Fırçayı kullanın, boynunuza karıştığınızdan emin olun.

7. Adım: Retoucher kapatıcıyı gözünüzün altına ve cildinizi mükemmelleştirmek için  leke uygulaması yapın. Karmaşık bir yüzey için Cildiniz Fırçanızın küçük ucunu kullanın.

8.Adım: Koyu renkli göz çemberlerini düzeltmek için Mini Mucizevi Göz Bandı’nı kullanın. Sorunsuz bir şekilde karıştırmak için parmak uçlarınızla dokunun.

9. Adım: Pudra ve Şekillendirici Fırçanız ile, aşırı parlaklığı gidermek için Airbrush Flawless Finish tozunu t bölgenize, burnunuzun etrafına ve herhangi bir yağlayıcı bölgesine uygulayın.

10. Adım: Kaşlarınızın mükemmel görünümüne ulaşması için, Legendary Brows kaş jeli ile doldurun.

11. Adım: Ardından kaşlarınızı mükemmel bir kemer için şekillendirmek için Kaş Kaldırma kaş kalemi kullanın.

12. Adım: Kirpiklerinizi kıvırma ve hacim eklemek için Life Changing Lashes kirpik kıvırıcısını kullanarak kirpiklerinizi kıvırın.

13 Adım: Gözlerinizi vurgulamak ve tanımlamak için iç köşelere ve kaş kemerinizin altına uygulamak için bir Büzme Fırçası kullanarak, tüm Sweep the Prime göz kapağınızın üzerinden sürün.

14. Adım: Blender Fırçanızı kullanarak Büyütme rengini uygulayın.

15. Adım: Daha parlak gözlerin yanılsamasını yaratmak için kirpik çizginiz boyunca Tanımla gölgesini uygulayarak anlık tanım ekleyin.

16. Adım: Göz makyajınızın muhteşem tanımı için Barbarella Brown’daki Rock ‘n’ Kohl eyeliner ile hafif çekin. Daha sonra daha yumuşak bir çizgi için Smudger Brush ile ikisini karıştırın.

17. Adım: Exagger-Eyes paletindeki şeffaf pırıltılı gölgenin yıkanması, yuvarlak şekilde parmağınızla göz kapağınızın merkezine uygulayarak daha geniş ve daha parlak görünen gözler yaratacaktır.

18. Adım: Geniş gözlü kendisini ortaya çıkartan göz için kirpiklere Legendary Lashes Volume 2 uygulayarak makyajınızı tamamlayın.

19. Adım: Filmstar Bronze & Glow kontur paletini kullanarak güzel elmacık kemiklerinizi şekillendirin. Elmacık kemiklerinin ve çene kemiğinin boşluklarını takip etmek için Pudra ve Şekillendirici Fırçanızı kullanın. Ardından burnunuz için Blender Fırçanızı kullanın.

20.Adım: Vurgulama gölgesiyle makyajınıza ışıltı katın, elmacık kemiklerinin üst kısımlarına uygulayın ve iç bölgeyi aydınlatmak için t bölgesini aşağı doğru aşağı yukarı uygulayın.

21.Adım: Hafif bir renk tonu için elmacık kemiklerinin bronzlaştırın.

22.Adım: Kusursuz bir tanım için Lip Cheat in Love Trap kullanarak dudaklarınızı hizalayın. Daha dolgun bir şişkinliğin yanılsamasını yaratmak için doğal dudak hattınızın biraz üzerinde anahat çizin.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir