Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme

Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj – İnceleme

Herkese merhabalar! Bugün size harika bir üründen söz edeceğim. Bu benim burada yazdığım ilk yazı ve farklı bir ürünle giriş yapmak istedim .Tüm yazılarımı keyifle okumanız dileğiyle. Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj.

Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme
Evet fotoğrafta gördüğünüz çiçekli rujun ismi aslında Kailijumei ? Rujun görüntüsü bile ruja aşık olmaya yetiyor, biliyorum. Fakat birazdan özelliklerini saydığımda ruja aşık olmak için sadece bir sebebiniz değil bir çok sebebiniz olacak. ? İlk öncelikle Kailijumei Ruj içerisinde küçük altın parçacıkları ve bir tane de çiçek bulunduruyor.

Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme

Mor çiçekli olan en sevdiğim olduğu için önceliğe bunu koydum. Çiçek renkleri farklı farklı olabiliyor. Bu ilk fotoğrafta gördüğünüz renk ve rujun ismi Dream Purple? Rujun 4 farklı rengi var, isimleri ise;

Kailijumei Çiçekli Ruj Renkleri

  • Dream Purple
  • Flame Red
  • Barbie Doll Powder
  • Minute Maid

Bu 4 renk haricinde bir renk yok. Altta ki fotoğrafta ki renkte Barbie Doll Powder rengi  ?

Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme

Kailijumei Çiçekli Ruj Özellikleri

Bu rujların en büyük özelliği vücut ısınıza göre renk değiştirmeleri. Yani şeffaf bir ruj, dudağınıza sürdüğünüz zaman vücut ısınıza göre renk veriyor. Ayrıca bunu yaparken de dudağınız besliyor. Ve kokusu inanılmaz güzel.

Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme

Hafif bir yağ dokusunda olduğundan biraz parlak bir ruj kıvamında duruyor dudakta. Ama ruju sürüp peçeteyle sildiğiniz zaman sanki dudağınızda hiç ruj yokmuş, dudağınızın rengi o renkmiş gibi d0ğal bir görünüm sergiliyor.

Kalıcılığına gelirsek, kalıcılığı da ayrı bir güzel diyebilirim. Defalarca silseniz de geçmiyor.Tabi ki en sonunda geçiyor fakat bu biraz zaman alıyor. Aşağıya dudakta nasıl göründüğünün fotoğrafını da koydum oradan buna da bakabilirsiniz. Ruj kapağı olarakta diğer rujlara göre çok farklı basılarak açılıyor. ?


İlginizi Çekebilir; Doğal Dudak Peelingi Tarifleri – Dudak Bakımı Önerileri


Kailijumei Çiçekli Ruj Fiyatı

Fiyatına gelirsek, online web sitesinde 18 dolar.  Bu da şuan ki kur ile 64 Türk lirasına denk geliyor. Ali expresste de 3-4 dolara da var. Fakat tabi ki gerçek değiller. Sahte (Çakma) olanların ne kadar faydasını görürsünüz bilmem. O yüzden gerçek ürünün kendisini almanızı tavsiye ederim. Çakma ürünlerin içeriğini bilmediğimiz gibi vücudumuza da ne kadar zarar verdiğini bilmiyoruz. Genel olarak, Kailijumei Rujun kesinlikle alınması ve denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.Vücut Isısına Göre Renk Değiştiren Kailijumei Çiçekli Ruj - İnceleme

Instagram sayfamda bu ürünle yaptığım bir çekiliş var. Katılabilirsiniz. @makyajvarsabendevarim  ?

 


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir