Ana Sayfa / Faydalı Bilgiler / İndirimdeyken Alınması Gereken Uygun Fiyatlı Makyaj Ürünleri

İndirimdeyken Alınması Gereken Uygun Fiyatlı Makyaj Ürünleri

Uygun Fiyatlı Makyaj Ürünleri

MAYBELLİNE MATTE/MATT 930

20₺'nin altinda alinabilecek en verimli rujlardan. Gerek yapisi, gerek kokusu ve rengi ile her bayanin makyaj çantasının vazgeçilmezi olmaya aday! Nude renk aşıklarının kapış kapış ettikleri bu ruj indirimde 15₺'nin altına kadar düşüyor. İster günlük kullanımda, ister ağır bir gece makyajıyla tamamlanabilecek çok yönlü güzel bir ürün.

20₺’nin altında alınabilecek en verimli rujlardan. Gerek yapısı, gerek kokusu ve rengi ile her bayanın makyaj çantasının vazgeçilmezi olmaya aday! Nude renk aşıklarının kapış kapış ettikleri bu ruj indirimde 15₺’nin altına kadar düşüyor. İster günlük kullanımda, ister ağır bir gece makyajıyla tamamlanabilecek çok yönlü güzel bir ürün.

WET N WILD – COMFORT ZONE

WET N WILD - COMFORT ZONE

Tek palet ile mucizeler ve harikalar yaratmak isteyenlere birebir. Makyaja yeni başlayan ve yol gösterici özelliğe sahip olan bu palet indirimde 15-16₺ye kadar düşüyor. Renkleri muazzam. İster günlük ister gece makyajını yap çık paleti?
ESSENCE – I LOVE EXTREME VOLUME MASCARA

İndirim olmasa dahi koşa koşa alınabilecek maskaralardan. Uygun fiyatı ve mükemmel performansıyla gönlümüze taht kuruyor adeta. Hacim, uzunluk ve kararında ayırma ile oldukça başarılı. Eğer maskara arayışındaysanız, ilk tercih edeceğiniz bu olmalı:)

İndirim olmasa dahi koşa koşa alınabilecek maskaralardan. Uygun fiyatı ve mükemmel performansıyla gönlümüze taht kuruyor adeta. Hacim, uzunluk ve kararında ayırma ile oldukça başarılı. Eğer maskara arayışındaysanız, ilk tercih edeceğiniz bu olmalı 🙂

Mutlaka Okumalısın!  Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? - Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

Hakkında BeautyPerry.com

Mutlaka Okumalısın

kızıl tonlarda far paleti

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj nasıl yapılır bazı kadınlar için tutkuyken bazıları için ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir