Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Wet n Wild markası yaklaşık 2 senedir ülkemizde Gratis mağazalarında satılmaktadır. Far paletleri ve mat rujları ile ünlenen markanın, uygun fiyatlı olması da ülkemizde oldukça dikkat çekti. Üstelik bu kadar uygun fiyatlı olmasına rağmen, piyasadaki birçok yüksek fiyatlı markanın far paletlerinden bile çok güzel paletleri vardı. Far paletlerinin pigmentasyonları, yapıları, kalıcılıkları, yumuşaklığı ile birçok kişinin en sevdiği far paleti markası haline geldi. Renk skalası da oldukça yüksek olan Wet n Wild markası, birçok yüksek fiyatlı markayı açıkçası bize unutturdu. Özellikşe “Ülkemizin milli paleti” olarak anılan Comfort Zone far paleti ile neredeyse satış rekorları kırdı. Gratis’lerde kapış kapış giden bu far paleti, Mac markasının farlarına neredeyse muadildi. Wet n Wild markası da far paletlerinin bu kadar çok sevilmesini fırsat bilip, yenilerini çıkardı. Aslında farların rengi ve ismi aynı, sadece paketleri değişti ve ek olarak far konuldu. Ülkemize yeni gelen Wet n Wild paletleri ve incelemeleri;

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

COMFORT ZONE

“Milli paletimiz” olarak adlandırılan Comfort Zone ile başlayalım. Eski palette toplam 8 adet fardan oluşuyordu. Ancak Wet n Wild yeni far paletinde ekstra 2 tane daha far eklemiş. Biri daha koyu bordo biri de turuncu alt tonlu 2 tane far eklenmiş. Özellikle son dönemlerde bordo ve turuncu tonlarında göz makyajları bu kadar popüler iken, seçimleri isabet olmuş. Bu değişikliğin dışında, eski Comfort Zone ile yeni Comfort Zone’daki farları karşılaştırmak gerekirse; yeni Comfort Zone’daki swatchları aşağıdaki fotoğrafta bulabilirsiniz. Farların yapıları yine çok yumuşak, yine çok pigmentli, yine çok kalıcı..

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

ROSE IN THE AIR

Wet n Wild markasının yeni çıkardığı far paletlerinden birisi de Rose In The Air far paleti oldu. Rose In The Air far paleti, Anastasia Beverly Hills markasının Modern Renaissance far paletine muadil olduğu söyleniyor. Evet, renkleri birebir birbirine çok benziyor. Palette, son dönemin en popüler renklerinden olan; mürdüm, bordo, turuncu, pembe ve gülkurusu tonları içeriyor. Açıkçası bu palet ile tam bir sonbahar makyajı yapabilirsiniz. Farların yapılarına gelecek olursak; gerçekten çok başarılı! Genellikle far paletlerinde mat farlardan verim alamıyoruz anca bu far paletinde mat farlar bile çok başarılı diyebiliriz.

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Anastasia Beverly Hills ve Wet n Wild Comfort Zone far paletinin karşılaştırılması

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

WALKING EGGSHELLS FAR PALETİ

Walking Eggshells far paletini hatırlıyor musunuz? Doğal göz makyajı seven her kişinin makyaj çantasında bulunması gereken far paletlerinden biri. Walking Eggshells far paletinin yeni versiyonunda da aynı renklerden oluşuyor ancak ek olarak palete 1 tane daha far eklendi. Yeni palete, karıştırma farı olarak kullanabileceğiniz harika bir sütlü kahve rengi ekleniyor.

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri

Wet n Wild Walking Eggshells far paletinin eski halinin fotoğrafı

Ülkemize Yeni Gelen Wet n Wild Paletleri yazımızı beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Siz yeni far paletlerini nasıl buldunuz?


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

2 yorumlar

  1. Uzun zamandır bu paletleri bekliyordum. Harika bir yazı olmuş ellerinize sağlık. Rose İn The Air paletini kapacağım..

  2. Beklenilen yazı sonunda geldi:) Comfort Zone paletin yenisini alacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.