The Balm Far Paletleri İncelemesi Trimony, Sade ve Ador Far Paletleri

The Balm Far Paletleri İncelemesi Trimony, Sade ve Ador Far Paletleri

Yenilenen The Balm Far Paletleri incelemesi ile herkese merhaba.

The Balm markası, Gratis mağzalarında gördüğümüz dışı retro-vintage ambalajlı, şeker mi şeker makyaj malzemeleri satan çok sevdiğimiz bir marka. Eski çıkarmış olduğu far paletlerinde en çok şikayet alan şey farların küçüklüğü ve gramajı idi. Bu yüzden de yeni çıkarmış olduğu far paletlerinin renklerini, boyutlarını ve yapısını Mac markasının farlarına benzetmiş. Şu ana kadar yenilemiş olduğu 3 far paleti bulunmakta bunlar sırası ile;

The Balm Far Paletleri

MEET MATTE TRİMONY

The Balm Far Paletleri İncelemesi Trimony, Sade ve Ador Far Paletleri

En çok tercih edilen ve en çok satan paletlerinden birisi ise trimony oldu. İçerisinde bulunan doğal renkler sebebi ile benim de neredeyse hergün kullandığım far paleti budur. Crease bölgesi dediğimiz gözün katlanma bölgesine gölge yapmak için en güzel renkler bu palette. Ayrıca çok çeşitli makyajlar çıkabiliyor. Yalnız The Balm meet matte far paleti fiyatları son uygulanan zamdan sonra baya yükseldi.   The balm meet matte trimony far paleti 120 tl. 

MEET MATTE Sade

The Balm Far Paletleri İncelemesi Trimony, Sade ve Ador Far Paletleri

Sade paleti ise daha çok içerisinde kahveler ve ten renkleri bulunduran bir palet. Hepsi mat yapıdan oluşan farlar. Palette hiç ışıltılı ve sedefli farlar yok. Yapıları biraz tozutsada renklerin uyumu muhteşem ve gayet pigmentliler. The balm meet matte Sade far paleti fiyatı: 140 tl. 

MEET MATTE ADORThe Balm Far Paletleri İncelemesi Trimony, Sade ve Ador Far Paletleri

 

Ador far paleti de bu hafta Gratis mağazalarında satılmaya başladı. Bu paletinde renk uyumları muhteşem. Bu palette çok satabilir diye düşünüyorum. İçerisinde kahve ve lacivert tonları hakim. Farların yine hepsi mat yapıda hiç ışıltılı ve sedefli far yok. The balm meet matte ador far paleti fiyatı 160 tl. Fiyatları gerçekten çok zamlandı. Fakat indirim zamanlarını bekleyip o zaman alışveriş yapabilirsiniz.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir