Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

Bir klasiktir; sevgililer gününde kırmızı ruj makyajı. Kırmızı rengi; aşkın, tutkunun ve çekiciliğin rengidir. Eğer o gün sevgilinize veya eşinize makyajınız ile kusursuz görünmek istiyorsanız; ateşin rengi kırmızıyı denemelisiniz.

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

Sevgililer gününde kırmızı ruj makyajı için öneriler;

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

MAKYAJINIZIN GERİ KALANINI OLDUKÇA SABİT TUTABİLİRSİNİZ

Eğer makyajı çok sevmiyorsanız, kırmızı ruj sürdükten sonra yüzünüzün geri kalanını oldukça sade tutabilirsiniz.

Ten makyajınız için ince yapılı bir Bb krem ve gözaltı kapatıcısı, göz makyajınız için maskara ve bronzer ile oldukça sade ve güzel görünebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

KIRMIZI RUJA EN ÇOK YAKIŞAN: EYELINER

Kuşkusuz ki, kırmızı ruja en çok eyeliner yakışıyor. İnce ancak keskin bir eyeliner ve kırmızı rujunuz ile o gün harika görünebilirsiniz.

Ten makyajınızın kusursuz görünmesi için; cilt tonunuza uygun bir fondöten, keskin bir eyeliner, dolgun ve uzun kirpikler için maskara, yüzünüzü ısıtmak için bronzer ve kırmız ruj ile harika görüneceksiniz.

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

KAHVERENGİ FAR İLE KIRMIZI RUJUN UYUMU

Kırmızı ruj oldukça dikkatli kullanılması gereken makyaj malzemelerinden biridir. Örneğin; kırmızı ruj sürdüğünüz zamanlarda makyajınızın geri kalanında renkler ile fazla oynamamaya dikkat etmelisiniz Aksi takdirde, renkler oldukça çirkin bir görünüme sebep olacaktır. Eğer hem kırmızı ruj sürüp, hem de göz makyajınızda far kullanmak isterseniz; kuşkusuz ki kırmızı rujun en çok uyum sağladığı far rengi, kahverengi ve çikolata rengi farlar olacaktır.

Kahverengi veya çikolata renkli farı göz kapağınıza sürün ve katlanma bölgenizde iyice karıştırın. Dilerseniz, eyeliner da sürebilirsiniz. Kirpiklerinize bolca rimel sürün ardından açık şampanya tonlarında bir far ile göz pınarlarınıza ve kaş altlarınıza aydınlatma işlemi yapın. Ten makyajınız için, cilt tonunuza uygun bir fondöten veya bb krem sürün. Dilerseniz, yüzünüze kontür işlemi yapın ya da bronzer sürün. Elmacık kemiklerinizin üzerine, burnunuzun üzerine, dudaklarınızın üzerine aydınlatıcı sürün. Ardından kırmızı rujunuzu sürün ve işte hazırsınız! Kahverengi farın ve kırmızı rujun uyumuna bayılacaksınız!

Sevgililer Gününde Kırmızı Ruj Makyajı

PARLAK VEYA MAT: TERCİH SİZİN

Son dönemlerde likit mat rujlar oldukça popüler. Ancak siz dilerseniz; kırmızı rujunuzu sürdükten sonra kırmızı renkli bir lipgloss ile parlakta kullanabilirsiniz. Tercih sizin!

Sevgililer günü 14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir