Sephora Sweet Balm Rujlar ve Megaglo Makeup Sticks Aydınlatıcı

0
86
Sephora Sweet Balm ve Megaglo Makeup Sticks Aydınlatıcı

Görünüşün insanı cezbettiği bu Sweet Balm Rujlar ağustos ayının favori ürünleri arasında yerini koruyabilir. Kapağının Sürgü ile açılması bir o kadar eskiye götürüp nostalji yaratsa da bir tarafı da hayran hayran bakmaya sebebiyet yaratacak cinsten.

Sweet Balm Rujlar

Sephora Sweet Balm

3 rengi bulunan Sweet Balm Rujların renkleri ve pigmentlerinin kalıcı ve güçlü olmasından  dolayı göz önünde bulunacak ürünler kategorisinde yer alabilir. İçerisinde sentetik vanilya kokusu yaratan bu rujlar rahatlama yaratacak cinsten.

Sephora Sweet Balm

Sweet Balm Rujların üretildiği yer İtalyadır. Menekşe kokusu , Pembe koku ve Turuncu renkleri bulunan rujlar dudakta herhangi bir ağırlık yaratmıyor. Ancak gün içerisinde sürekli olarak kullandığımız 24 aat etkisi bulunan Sweet Balm Rujlar kadarda kalıcı bir ürün olduğu söylenemez. Bunun sebebinin hafif renk vermesinden dolayıda olabilir.

Ağır renkleri sevmeyen kişiler için oldukça kullanışlı olan bu rujlar bir o  kadar da gün içerisinde yanında bulundurmak içinde çok kullanışlı olabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu var ise buda rujların kapağı olacaktır.

Sephora Sweet Balm Rujlar

Yukarıya doğru açılan yapılarından dolayı biraz tedirgin olarak kullanılabilecek rujların Satış Fiyatı 24,90 Tl’dir.Sephora Sweet Balm Rujlar

Wet N Wild tarafından üretilen stick şeklindeki aydınlatıcı ve kontürler sürüşlerinin oldukça rahat olmasından dolayı oldukça ön planda bulunan ürünler arasında yer almaktadır.Megaglo Makeup Sticks Aydınlatıcı

Sticklerden bir tanesi son zamanlar da makyajda oldukça kullanılan kontür görevini görerek gölgelendirme yapmakta oldukça etkilidir.Megaglo Makeup Sticks Aydınlatıcı

Aydınlatıcı stick ise yüzün daha parlak gözükmesini sağlamak ile beraber vurguları da arttırmaktadır. Stick şeklinde cilde kolaylıkla uygulanabilir bir üründür.

Kontürün renginin biraz daha koyu ve turuncu olmasından dolayı bronzlaştırıcı etkisi düşünülerek yaz mevsiminde daha rahat kullanılabilir. Renginin oldukça koyu olması bir çekinti rahatsa da uygulandığında renk pigmentin de herhangi bir problem oluşturmayacaktır.

Yüze uygulandığın da soluk görüntü bir kenara giderek oldukça parlak ve canlı bir yüz elde edilmektedir. Ancak cildiniz beyaz bir cilt ise kontür kullanırken başka bir kontür ek olarak kullanarak kaıştırmakta yarar vardır. Çünkü karıştırmamak turuncu bir yüz elde etmenize sebep olabilir.

Aydınlatıcı ise yüzde aydınlık ve parlak bir görüntü yaratmak istenilen yere hafif bir şekilde uygulanmalıdır. Ürünün Stick şeklinde olması hafif uygulama yapılmadığı taktirde keskin ve net şekiller oluşturmaktadır.

Satış Fiyatı : 23,90 TL

İlginizi Çekebilir.

Kontür ve Aydınlatıcı Uygulamaları, Resimli Anlatım

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz