The Balm Put a lid on it Far Bazı Ürün İncelemesi

The Balm Put a lid on it Far Bazı Ürün İncelemesi

Eyeliner ve Far Sıkıntılarına Çözüm; Put a lid on it Far Bazı 

Eyelineriniz sürekli üste mi bulaşıyor? Farınızın rengi hemen uçuyor mu? Far göz kapağınızda mı birikiyor? O zaman bir adet ‘Put a lid on it’ alıyoruz.The Balm Put a lid on it Far Bazı Ürün İncelemesiÖncelikle far bazı nedir ondan bahsedelim. Far bazı, göz makyajımızı yapmadan önce farı sabitlemek ve olası sorunları çözmek için kullandığımız ürünlerdir. Far bazı kullanmadığımızda farların çoğu göz kapaklarında birikme yapar, rengi gider, eyeliner üste ve alta bulaşır. Bir çok markanın far bazı bulunur. Mac, urbandecay, too faced vs. Ama bu ürünlerin fiyatları oldukça yüksektir. Bunlara muadil gösterilebilecek olan The Balm markasının far bazı; Put a lid on it ise oldukça uygun fiyatlı ve uzun süre gitmektedir.

Put a lid on it Kullanımı

Gratislerde bulunan The Balm markasının bu göz primerini, gözümüzü nemlendirdikten hemen sonra kullanıyoruz. Sürdükten sonra tam verim almak için bir dakika civarı kurumasını bekliyoruz. Daha sonra ister far, ister eyelinerimizi sürüyoruz.

Silikonumsu bir yapıya sahip olan bu far bazı, tüp şeklinde olan ambalajı sayesinde hijyenik ve pratik bir makyaj sağlıyor. The balm’ın ambalajlarının güzelliğinden bahsetmiyoruz bile! Tüm kızların gönlünü çeliyor. Ayrıca diğer bir çekici özelliği ise paraben içermemesi. Bildiğiniz üzre göze uyguladığımız ürünlerin içeriği çok önemli!

Rengi krem rengi gözükse de tamamen saydam, bu sayede tüm göz farlarıyla uyum sağlıyor.

The Balm Put a lid on it Far Bazı Ürün İncelemesi

Tüpün ufak olması korkutmasın sizi, uzun bir süre  gidiyor. Çünkü pirinç tanesi kadar almak iki göze de yetiyor. Farımızı uyguladığımızda hem daha canlı hem kalıcı renkler elde ediyoruz ve asla yerinden oynamıyor. Ta ki siz silene kadar!

Rengi nasıl değiştirdiğine dair bir örnek;

The Balm Put a lid on it Far Bazı Ürün İncelemesi

Farkı görüyorsunuz, ilkinde baz yok, ikincisinde var. Eğer yağlı veya katlı göz kapaklarınız varsa ve farınız renk vermiyorsa mutlaka böyle bir ürünü denemelisiniz.

The Balm Put a lid on it Far Bazı fiyatı

İndirimlerde 20 lira civarı oluyor. Bu fiyata bu performans gerçekten çok başarılı.

MAKYAJLAKENDİNİ,instagram

İlginizi çekebilir;


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir