Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer İncelemesi

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer İncelemesi

Physicians Formula MuruMuru Butter Bronzer İncelemesi

Physicians Formula markasının  Ürünlerine hem içerik olarak hem de yapısal olarak hepimiz çok seviyoruz. Ancak özellikle markanın en ünlü ürünlerinden biri olan Physicians Formula MuruMuru Butter Bronzer hepimizin en sevdiği ürünler arasına girdi. Bu bronzerın ününü muhakkak hayatınızda bir kere de olsa duymuşsunuzdur.  Şu anda piyasada halihazırda her markanın muhakkak bir bronzerı var. Ancak  bu markanın bronzerını bu kadar ünlü yapan şey nedir? Hadi gelin inceleyelim.

Öncelikle ürünün ambalajını inceleyelim. Gayet sağlam bir ambalajla bizi karşılayan Bronzer özellikle de kum gibi görünüşüyle kendisini görünüş olarak çok beğendiriyor. Özellikle seyahat zamanlarında veya ürünü tazelemek istediğiniz zamanlarda günlük olarak makyaj çantanızda taşımak istediğiniz zamanlarda ürün ve ambalajı sağlam olduğudan dolayı kolay kolay kırılmaz. Diğer drugstore  markalarına göre gayet sağlam, özenli, şık bir ambalaja sahip.

Hindistan Cevizi Kokusu

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer İncelemesi
Murumuru Butter Bronzer Ambalaj

Ürün ile ilgili diğer söylemek istediğimiz ayrıntı da ürünün kokusu.  Eğer cildinizde parfüme alerjiniz varsa bu ürün maalesef ki size uygun bir ürün değil. Ancak parfüm konusunda herhangi bir probleminiz yoksa veya tam aksine kokulu ürünler kullanmayı seviyorsanız bu ürünün kokusuna da bayılacaksınız.

Şunu söylemek isteriz ki  ürünün diğer ürünler gibi sentetik bir kokusu yok, tam aksine doğal bir şekilde hindistancevizi kokuyor.  Tropikal bir şekilde hindistancevizi kokan Bronzer insanda adeta ürünü yeme isteği uyandırıyor.  Ürünü cildinize uyguladıktan sonra hindistancevizi kokusu uçuyor yani cildinizde ürünün kokusunu bütün gün hissetmiyorsunuz.

  1. Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer İncelemesi
    Physicians Formula MuruMuru Butter Bronzer İncelemesi

Muru Muru Yağı Mucizesi

Ürünü diğer vaatlerinden biri de cildinize bakım yapması.  Muru Muru yağından elde edilerek özel bir seri haline getirilen bu bronzerın bir de allık serisi bulunuyor. Muru Muru yağı  ürüne yumuşak bir doku sağlamış.  Cildinize nem sağlayan bu yağ sayesinde ürün cildinizde kuruma yapmıyor.

Ürünün yapısı kesinlikle sert değil tam aksine hafif kremsi ve doğal bir formüle sahip. Cildinizde dağıtılması zor olan kuru yapılı bronzerların aksine, cildinizde yumuşak bir şekilde dağıtılıyor.  Cilt ile çok güzel bütünleşiyor,  altına sürdüğünüz Bb krem,  Fondöten, renkli nemlendirici, pudra veya güneş kremi ile çok güzel bir şekilde uyum sağlıyor.

Bronzer Kimler İçin İdeal?

Eğer günlük makyajınızda Bronzer kullanmayı sevenlerdenseniz, veya sadece özel günlerde Bronzer kullanacaksanız, bir tane Bronzerım olsun, hem  günlük hem de gece makyajımda kullanayım diyenlerdenseniz muhakkak Physicians Formula MuruMuru Butter Bronzer sizin için ideal bir üründür.

Bronzer Rengi Nasıl?

Ürünün rengi kesinlikle turuncu değil. Özellikle uygun fiyatlı markaların Bronzerları genellikle hep turuncu renk oluyor. Ancak bu üründe bu tarz bir problem ile karşılaşmıyoruz.  Bronzer cildinizde yağ gibi kayıyor ve üzerinize sürdüğünüz diğer allık, aydınlatıcılar ile uyum sağlıyor. Mat bir yapısı yok ancak simli bir yapıya da sahip değil.  Ürün kremsi bir yapıya sahip olduğu için özellikle ıslak bitiş makyajlarında çok güzel olabilir.

Eğer  parfümlü ürünler sizin için problem değilse ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir bronzer arayışındaysanız , Physicians Formula MuruMuru Butter Bronzer tam size göre. Satın almak İçin; buraya tıklayabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir