Para Biriktirmek ve Zaman Kazanmak Böylece Mümkün

0
31
Oil Pulling

Makyaj daha önceki konularda da bahsettiğim gibi güzel olanı daha da ortaya çıkarmak için yapılır. Kusurları kapatmaya da işe yarar . Para Biriktirmek ve Zaman Kazanmak Böylece Mümkün !

DOĞALLIK TEMELLİ GÜZELLİK
İNŞASI

Makyaj güzelliği daha da belirgin kılar. Fakat kusurları kapatmak için yapanlar öncelikle kusur gördükleri noktalarına yönelip onları makyaj olmadan tedavi etmeye çalışmalıdırlar . Tabiki bu uzman eşliğinde olmalı. Sürekli makyaj yapmak gerçekten insana bunalma hissi veriyor . Sıkıcı bir hale gelmeye başlıyor. Peki makyaj olmadan güzel görünülemez mi? Bu mümkün tabiki. Güzellik doğallık yolu üzerine inşa edilir. Yapay bir müddet sonra sıkıcı gelmeye başlar. İnsan huzursuzluk hissi ile yapayalnız kalır. Doğal güzel görünmek ve doğal güzelliği korumak parasal açıdan birikim de yaptırır insana . Çünkü kaliteli makyaj ürünleri oldukça pahalı. Makyaja oldukça zaman ayırırız. Doğal güzelliğimiz üzerinde durursak zamanımızı saatlerce makyaja yapmaya ayırmamış ve paramızı harcamamış oluruz.

Para

5 Adımda Güzelliğini İnşa Etmeye Başla

1) İyi bir uyku uyu. Uykunu güzel alırsan cildin şarj olmuş olur. Kendini yenilemeyi hızlandırmış olur. Cildin aydınlık bir görüntüye kavuşmuş olur. Gözlerinin altında morarma gibi görünen koyu halkalar yok olup gider.

2) Saçlarına önem ver. Güzel ve doğal görünmek , makyaj olmadan kendinin güzelliğini belirginleştirmek için saçlarını kepeklerden arındır. Yağlı görünmelerine izin verme. Yüzünde makyaj olmadan saçlarının güzelliği ile doğal görün. Saçların ne kadar bakımlı olursa o kadar güzelsin.

Saçlar

3) Su ile barış. Yüzünü her sabah soğuk suyla yıka. Yüzün sıkılaşmış olacak akne ve sivilcilere yer vermeyecek. Göz halkaların kaybolacak. Kendini daha zinde ve sağlıklı hissedeceksin. Sürekli su iç. Çiçekleri sulamazsan ölür. Cildini su barıştırmazsan ve sürekli şu içmezsen kuru ve nemsizbir cildin olur. Ten rengin ne olursa olsun sararır. Bir çiçek nasıl kurur ve solarsa adeta öyle olursun. Su iç mucizeleri bir bir yaşa.

4) Her zaman dışarı çıkarken güneş olsun ya da olmasın farketmez güneş kremi kullan. Güneşin zararlı ışınlar ile cildinde lekeler oluşturmasına izin verme. Her hafta yüzünü derinlemesine temizleyen, ölü derilerden kurtaran akne ve sivilcelerin yuvalarını yıkan maskeler yap, tonikler ve losyonlar kullan. Bunlara para harca. Bunlar senin doğal güzelliğinin koruyucu kılıfları olacak ve senin her zaman doğal ve güzel görünmene yardımcı olacak.

5) Kaşların her zaman yüz şekline göre bir şekilde olsun. Bu şekli koru. Onları ihmal etme. Yüzünün ifadesini ilk ve en çok onlar ortaya çıkarır ve onlardır yüz güzelliğinin kapıları. Kirpiklerini rimel kullanmadan güzel gösterebilirsin. Uzun bir müddet rimel kullanmaz isen kirpiklerin uzamış olacak. Onları koru. Onlar yüzündeki göz perdelerin . Kirpik ve kaşların ne kadar sağlıklı ve doğal durursa o kadar hedefe ulaşmış olursun.

Kaşlar

Bu 5 öneri ile güzelliğini doğal inşa etmek için yola koyulabilirsin. Bu 5 öneriye kulak verir ve onları yeterince korur ve beslersen makyajın sıralandığından kurtulmuş olursun makyaja harcadığın parayı harcamamış ve makyaj için harcadığın zamanı artık harcamamış olursun. Cildin nefes alır. Doğal bir görünüme kavuşmuş ve bu doğal görünümü korumuş olursun. Böylelikle para biriktirmek de, zaman biriktirmek de mümkün olacaktır.

Sevgili okurum: Güzelliğin doğal bir temel ile inşa edildiğini bil ve güzel ol, her zaman güzel kal , hayatın tüm kıvrımlarında sana güzellikler dilerim.  

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz