Orly "Nefes Alabilen Teknoloji" ile Helal Oje Üretti
Helal OJe

Orly “Nefes Alabilen Teknoloji” ile Helal Oje Üretti

Oje bir kadının hayatının olmazsa olmazı rengarenk sürülen bir güzellik malzemesi olsa da birçok müslüman kadının düzenli bir şekilde kullanamadığı ürünlerden biridir.
Ojelerin su ve hava geçirmemesi sebebiyle abdest alırken ve namaz kılarken zorluk yaşayan birçok müslüman kadın her gün rengarenk ojeler süremiyor maalesef.
Bu konuda önemli icatlardan biri konumunda olacak helal ojeler üretiliyor.

Helal Oje : 

Orly "Nefes Alabilen Teknoloji" ile Helal Oje Üretti

Tamamen sağlıklı ve sertifikalı maddelerden üretilen ek olarak; argan yağı, B5 ve C vitaminlerini içerisinde bulunduran bir oje olarak hayatımızda yer bulacak bir obje konumunda.

Tırnağın hava alması ve su geçirgenliği ile ön planda bulunan bu oje birçok kadının tarafından tercih edilecektir.
ORLY firması, MuslimGirl.com ile yapılan işbirliği sonucunda “nefes alabilen teknoloji” dediği, oksijen ve suyun boya katmanından geçebildiği bir oje üretti. Helal oje Müslüman kadınlar için uygulanabilir bir güzellik çözümünün yanı sıra tırnak sağlığının geliştirilmesi için yeni bir yöntem sunmayı amaçlıyor.
Orly "Nefes Alabilen Teknoloji" ile Helal Oje Üretti
Dünyaca ünlü ABD’li Müslüman profesör tarafından da onay gören bu ürün için Profesör blogunda “Ojenin sürülmesinde bir sakınca yoktur” açıklaması yapmıştır. Müslüman kadınlar ojeyi sadece regl dönemlerinde “namaz kılamadıkları” zaman kullanmaktalar. Böyle bir durumda oje kullanan müslüman kadınların regl döneminde olduğu düşünülmektedir.  Bu sebepten kadınlar rahat rahat oje süremiyorlar. Bu ojeler abdest almaya engel olmadığından istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.
Şimdilik 6’lı set şeklinde piyasaya çıkan helal oje setinin içeriği ise şu şekildi;  1 tanesi simli, 1 tanesi şeffaf olmak üzere 6 adet oje bulunuyor. Bunlar dışındaki renkler; koyu bordo, kırmızı , bronzrose- gold arası bir ton, Soft bir lila ve Nude bir ton.
Orly "Nefes Alabilen Teknoloji" ile Helal Oje Üretti
MuslimGirl.com’ un kurucusu Amani Al-Khatahtbeh tarafından yapılan açıklamada bu tarz bir oje üretilmesinin sebebininin müslüman kadınları yok sayan güzellik enstitüleri olduğunu belirtmiştir.
Birçok kadının bakımında değişiklikler yaratacak bu ürünlerin hayatımızda yer edilmesi heyecan ile bekleniyor.

İşte Helal Ojelerin Tanıtım Videosu

https://vimeo.com/220243532

Tüm ORLY Nefes alabilir tonları (Helal) Washington Bölgesi İslam Cemiyeti (ISWA) tarafından Helal sertifikasına sahiptir.

Orly Helal Oje Fiyatı

Helal ojeler şuan için 6’lı set olarak www.halalpaint.com adresinde $49 gibi bir fiyattan satılmaktadır. Online olarak bu siteden satın almadan önce teslimat detaylarını dikkatlice okuyunuz. Çünkü firma ABD’de


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir