Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Herkese merhaba, ilk yazımda; Nyx Wonder Stick yorumlarımı paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz ve almayı düşünenlere yararlı olur.

 

Nyx Wonder Stick Swatch

Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Öncelikle ben Eda, bu okuduğunuzda benim ilk yazım 🙂 Yaklaşık 5 aydır instablog yazıyorum. Bugün de size Nyx in Wonder Stick ürününden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Nyx kozmetik 1.5 yıldır Türkiye’de. Nyx, ürün skalası çok geniş bir marka olmakla beraber çok da kaliteli ürünler sunuyor.

Çıkardığı tüm ürünleri herkesçe çok beğeniliyor diyebilirim. Özellikle ten makyajı konusunda bir ürün keşfettim ki elime yapıştı desem yeridir, işte ooooooo ürüüüüüüün!! Nyx Wonder Stick çift taraflı, bronzer ve highlight. Bugüne kadar denediğim en pratik ürün diyebilirim. Yapısı, tasarımı, sürüm kolaylığı harika.

Ürüne şöyle bir göz atacak olursak 4 renk seçeneği var;


Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı YorumlarıNyx Wonder Stick – DEEP – HAFİF SARI ALT TONLU ORTA BEJ / SARI VE HAFİF KIRMIZI ALT TONLU KAHVERENGİ


Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı YorumlarıNyx Wonder Stick – LIGHT – AÇIK NÖTR / BOZ RENGİ


Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı YorumlarıNyx Wonder Stick  – MEDIUM – PEMBE ALT TONLU AÇIK / HAFİF KIRMIZI ALT TONLU SARI KAHVERENGİ


Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı YorumlarıNyx Wonder Stick – UNIVERSAL – IŞILTILI AÇIK NÖTR / HAFİF KIRMIZI ALT TONLU SARI KAHVERENGİ


Alternatif olarak ortalama renk skalasına uyabilecek kişiler için üniversal rengi bendeki renk. Kendisi kırmızı alt tonlu, bir kahve aydınlatıcısı ise sim bulundurmayan güzel bir şampanya. Eğer benim gibi sarı alt tonlu, hafif buğday bir teniniz var ise size de bu renk tam olarak uyacaktır.

Nyx Wonder Stick İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları
Bendeki renk; Universal

Nyx Wonder Stick Özellikleri

Ürün kremsi formda, sürümü çok kolay. Stick olarak tasarlandığı için uygulama kolaylığı da var. Her hangi bir fırçaya ihtiyacınız yok. Kalıcılığı gayet güzel, sabitlediğinizde 7-8 saat kadar kalabilir.

Highlight tarafı çok güzel, simsiz şampanya rengi teniniz ile hemen bütünleşiyor ve kolay dağılıyor.
Bronzer tarafı (bronzer diyorum çünkü kontür yapılmayacak kadar kızıl kahve bir ürün) yüze çok güzel bir sıcaklık veriyor, günlük kullanım içinde kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

Nyx Wonder Stick Fiyatı

Ürünün şuan ki fiyatı 38.95 Tl. Nyx online indirimlerini takip ederseniz daha uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz. Eğer uygun olsun ve hem aydınlatıcım hemde bronzerım olsun diyorsanız bu ürüne bakmalısınız.

Sorularınız için edasabir@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Diğer yazılarımda görüşmek üzere. Beni sitemizden ve instagram hesabımdan takip edebilirsiniz. Ayrıca incelenmesini istediğiniz bir ürün var ise bana mail atabilir veya yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Nyx Wonder Stick kullananlar bu ürün hakkındaki yorumlarınızı sizde benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

İNSTAGRAM : edasmakeup


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir