NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti İncelemesi

NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu hafta ki inceleyeceğimiz urun sadece Watsons mağazalarında satılmakta olan NYC yani New York City markasının NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti.

Palette toplam dört renk far, bir far bazı, bir jel eyeliner ve bir de aydınlatıcı bulunmakta. Bu arada bende ki far paleti eski seri. Yenilerinde jel eyeliner bulunmuyor. Onun yerine far bazıyla aydınlatıcının miktarını biraz arttırmışlar. Açıkçası bence daha iyi olmuş yeni üretimler, jel eyelineri şahsen fazla kullanmıyordum.

NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti

NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti İncelemesi

Farların rengi krem, altın sarısı, açık kahve ve koyu kahve.  Farların pigmentasyonları orta fakat far bazıyla kalıcılıkları arttırılabiliyor. Benim en sevdiğim ve hemen hemen tüm makyajlarımda kullandığım renk krem olan. Krem evet ama içinde hafif grilik ve kahvelikler de var. Zemin olarak bu rengi uyguluyorum ve üzerine diğer renkleri uyguluyorum. İçindeki grilikler kahvelikler hiçbir şekilde üzerine uygulanan rengi etkilemiyor. Dediğim gibi zaten çok azlar içinde.

Koyu kahveyi genellikle gece makyajımda kullanıyordum. Açık rengi olan da pek gündüz makyajına uymasa da ancak özel günler için işte.

Palette ki far bazı ise benim krem fardan sonra en sevdiğim şey. Kalıcılığı kesinlikle arttırıyor. Bu durum sadece bu palette ki farlar için değil diğer farlar için de geçerli. Açıkçası bu performansı beklemiyordum far bazından.

Diğer ürün jel eyeliner. Kalıcılık orta. Fırçayla uygulanması gerekiyor. Ben çok beğenmedim açıkçası.

Ve son ürün de aydınlatıcı. Tamamen bembeyaz. Simli fakat sürüldüğünde öyle sim sim durmuyor. Ama bunu çok dikkatli kullanmak gerek, biraz fazla sürüldüğünde hayaletten hallice bir görunum alıyorsunuz. Keşke pembe yada sarı alt tonlu olsaydı daha fazla kullanılırdı bence.

NYC İndividual Eyes 946 Brown Eyes Basics Far Paleti Fiyatı

Gelelim paletin fiyatına. Normal fiyatı 15 tl. Fazla indirime girmiyor zaten. Ürünleri genel olarak uygun fiyatlı. Ama eğer indirimde yakalarsanız 10 tl gibi uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Ben genel olarak bu paleti beğeniyorum. Ve elimdeki bitince yenisini alacağım. Hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı.  Pigmentasyon orta derece de olduğu için kendinize göre ayarlamanız  kolay oluyor.

Sizler de kullanıyorsanız yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir;

  


Hakkında venusunekseni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir