Neutrogena Healthy Skin Compact Makeup SPF 55

Neutrogena Healthy Skin Compact Makeup SPF 55

Neutrogena Healthy Skin Compact Makeup SPF 55  ürün incelemesi bu yazımızın konusu. Hadi başlayalım:

Bu, mükemmel geniş spektrumlu güneş koruması ve orta ila tam koruma sağlayan çok iyi bir krem ​​pudra fondötendir. Aydınlık ve nemli his arasında, bu normal ve kuru ciltler için en ideal olan üründür.

Not: Neutrogena Healthy Skin Compact Makeup SPF 55  kendiliğinden geniş spektrumlu güneş koruması sağlarken, belirtilen koruma seviyesini elde etmek için dengeli ve eşit bir şekilde uygulamanız gerekir. Tam veya spot uygulama, etiketin gösterdiği güneşten korunma miktarını sağlamaz. Bu ürünü dengeli olarak uygulama ihtimaliniz yoksa, SPF 15 veya daha üstü güneş koruyucuya sahip bir nemlendiriciye sürmenizi ve  SPF 15 veya daha yüksek dereceye kadar sıkıştırılmış bir toz ürün ile ayarlamanızı öneririz.

Ürünün Avantajlı Yönleri

  • Bu fondöten ciltte hafif bir his bırakır.
  • Tam kapsama oluşturmak için yapımı kolay orta kapsama sağlar.
  • Herhangi bir ışıltı lekesi olmadan parlak bir görünüm cildinizde oluşturabilirsiniz.
  • Avobenzone UVA / UVB güneşten korunmaya karşı tam koruma sağlamak için içeriğine dahil edilmiştir.
  • Çekici kompakt, yanlışlıkla düşürürseniz sorun olmaz, etrafa dökülüp saçılmaz.
  • Bu ürün koku içermez.

Ürünün Dezavantajlı Yönleri

  • Doğru gölgeyi zor bulmaya yarayan sadece küçük bir renk seçeneği mevcuttur.
  • Orta-koyu ten tonları için seçenek yoktur.
  • Bunu tam kapsama oluşturmak için düzenlemek, görünmesini ve hafifçe cildin yağlanmasını sağlayabilir.
  • Bu ürün ince çizgiler ve gözenekler içine yerleşebilir.

Bunlara ilaveten kendi özel ambalajında satılır. Hayvanlar üzerinde test edilmiştir.

Ürünün Temel Bileşenleri

Avobenzon (% 2.8), Homosalate (% 8), Octisalate (% 4). Oktokrilen (% 9), Oksibenzon (% 4) Diğer: Isononyl Isononanoate, Silika, Balmumu, Mika, C-12-15 Alkil Benzoat, Kalsiyum Aluminyum Borosilikat, Stiren / Akrilatlar Kopolimer, Polietilen, Dietilheksil 2,6-Naftalat, VP / Heksadeken Kopolimer. Dimetikon / Vinil Dimetikon Crosspolymer, Dimetikon, Açrilo-Glikol-Dimolikol Bütil Hidroksihidrokinamat, Polimetil Metakrilat, Trietoksikapirilillan, Tokokil Asetat. Panthotenik Asit, Retinil Palinat, Askorbik Asit. Olabilir: Titanyum Dioksit, Demir Oksitler.

Bir Bakışta Neutrogena

Güçlü Yönler: Ucuz; birkaç önerilen temizleyici; stabil ambalajda retinol seçenekleri; çoğu mükemmel UVA koruması sunan geniş güneş koruyucuları; çeşitli kokusuz seçenekler; Sağlıklı Cilt ürünlerinin çoğu son teknoloji ürünüdür; güneşten koruyucu temeller yeterli UVA koruması sağlar; Bazı övgüye değer makyaj ürünleri vardır.

Zayıf Yönler: Tüketiciler için her zaman kafa karıştırıcı olan, üst üste gelen yaşlanma karşıtı ürünlerin fazlalığı; tahriş edici kalıp sabunları; düpedüz kötü tonik eksikliği; bir tutam yumuşak nemlendirici ve göz kremi; bazı güneşten koruyucu maddeler çok fazla alkol veya sorunlu koruyucu madde; Deep Clean ürünlerinin çoğu korkunç; çoğunlukla hayal kırıklığı yaratan kapatıcılar; Güneş koruyuculu dudak balsamları yetersiz UVA koruması sağlar.

Johnson & Johnsonowned Neutrogena, 50 yılı aşkın bir süredir var ve ilk şeffaf, bronz, deterjan bazlı çubuk sabunu (ayrıca donyağı içeren) piyasaya sürdüklerinden bu yana çok yol kat etti. Barları hala satılıyor ve hala tavsiye etmiyoruz (tüm cilt tipleri için çok fazla kuruyorlar), iyi haber şu ki, Neutrogena’nın başladığı yerden çok uzun bir yol kat etmesi. Aslında, ürünlerinin birçoğu gerçekten modern seçenekleri temsil ediyor.

Herhangi bir eczanenin veya büyük marketin cilt bakım koridorlarını gezdirmek Neutrogena’nın raf alanı ve diğer bir marka olan Procter & Gamble’ın Olayı ile öne çıktığını gösteriyor. Çoğunlukla, her iki şirket de benzer bir ürün yelpazesi sunuyor; Olay yaşlanma karşıtı ürünlere biraz daha fazla odaklanıyor ve Neutrogena daha geniş bir temyiz için gidiyor ve neredeyse eşit miktarda kırışıklık karşıtı ve akne karşıtı ürünler sunuyor. Maalesef ikinci kategoride sadece birkaç uygulanabilir seçenek sunar.

Neutrogena’nın gerçekten üstün olduğu (yıllarca süren) suda çözünür temizleyiciler, AHA’lar, retinol ve güneşten koruyucu ürünler ile birliktedir. Sağlıklı cilt serileri, glikol asitli güzelce formüle edilmiş nemlendiriciler sunar ve güneşten koruyucular, yağlı cilde sahip olanlar için bazı ustaca seçenekler (veya yüksek SPF ürünlerinin dokusunu Crisco ile kesmek kadar çekici olmayanlar da dahil olmak üzere herkes için bir şeyler sunar)

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir