Meghan Markle'ın Gelin Makyajı

Meghan Markle’ın Gelin Makyajı

Meghan Markle..Namı değer 2018 yılının en fazla Google’da aranan ismi. Öyle ki, en fazla Google’da aranan isim olan Brad Pitt’i bile sollayarak en fazla Google’lanan ismi oldu.  Heyecanla beklenen kraliyet düğünü nihayet gerçekleşti. Prens Harry ve ünlü oyuncu Meghan Markle 19 Mayıs tarihinde St. George Şapeli’nde evlendi. Tabiki de düğünde bütün gözler güzeller güzeli gelin Meghan’ın üzerinde idi. Meghan Markle’ın gelin makyajı , gelinliği, saçı ve diğer detaylar büyük bir beğeni ile ilgimiz çekti.

Meghan Markle'ın Gelin Makyajı

Meghan doğrusu bizi seçimleri ile hiç şaşırtmadı. Bütün seçimlerini sadelikten kullanan Meghan, gelinliğini, tacını, saçını ve makyajını oldukça sade tutarak oldukça sofistike bir görünüm elde etti.

Meghan Markle’ın düğün için seçtiği tacı Kraliçe Elizabeth’ten ödünç almıştır. Queen Mary tacı filigran teknikle 1932 yılında oluşturulmuştur. Saçlarına düğünden birkaç gün öncesinde bakım yaptıran Meghan, düğün için ensesinde zarif bir topuz tercih ederek sade bir görünüm elde etti.

Meghan Markle’ın Gelin Makyajı

Meghan’ın düğün makyajı ise sade gelinliği ve saçına yakışır cinsten oldukça sade tutuldu. Makyajındaki en önemli detaylar abartısız bir görünüm oldu. Hafif buğulu bir göz makyajı, çillerini dahi kapatmayan ince, hafif bir fondöten, şeftali tonlarında belli belirsiz allığı ve leylak-nude tonlarında ruju.

Meghan Markle'ın Gelin Makyajı

Meghan özellikle günlük hayatında fondöten kullanmayı sevmediğini, kullanmak zorunda olduğu zamanlarda da tercihini ince ve hafif, çillerini asla kapatmayan fondötenlerden yana kullandığını söylüyor. Düğün gününde de bu geleneği bozmayarak, çillerini ve cildindeki ufak kusurları kapatmayan bir fondöten kullanmış.

Toprak tonlarındaki hafif buğulu göz makyajının ardından dolgun ve kıvrık kirpikleri ile dikkat çekiyor. Göz makyajı da kesinlikle çok abartısız, çok hafif. Aynı şekilde belli belirsiz allığı ile cilt makyajını tamamlamış.

Meghan Markle'ın Gelin Makyajı

Makyajının geri kalan kısmını oldukça sade tutan Meghan, aynı şekilde bu sadeliği dudaklarında da tercih etti. Leylak- nude tonlarındaki ruju ile makyajını tamamladı. Gelinliği, saçı, tacı ve makyajı ile bütünüyle sade ve sofistike bir görünüm elde etti. Meghan’ın düğündeki en güzel makyajı, Prend Harry’e olan aşk ile parlayan gözleri oldu diyebiliriz. Baksanıza, gözlerinin içi gülüyor adeta..

Siz Meghan Markle’ın gelin makyajını ve diğer detayları nasıl buldunuz? Yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir