En Uygun Fiyatlı Maskaralar

En Uygun Fiyatlı Maskaralar

Birçok maskara tekniği makyaj videoları ve güzellik siteleri ile hayatımıza girmişken acaba kullandığımız maskarayı doğru yöntemle mi uyguluyoruz? Bunun hakkında internetteki içeriklerde bilgi kirliliğinden çok bir belirsizlik söz konusu olduğuna değinerek gelin sizinle oldukça orijinal bir yöntem paylaşalım: Bükme Yöntemi. En Uygun Fiyatlı Maskaralar ile bakışlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Maskaralar

 

Maskaranızın fırçasını seçmekte serbestsiniz, isterseniz bir maskara isterseniz bağımsız birçok kirpik fırçasına sahip olun. Öncelikle seçtiğiniz maskaranın fırça kısmını 45 derece bükün. Evet, bükmeniz gerekecek çünkü eliniz dikey konumdayken fırça yatay bir biçimde durmalı ve böylece daha kolayca maskarayı uygulayabilmelisiniz. Maskaranın fırçasını büktükten sonra fırçayı kirpiklere içten dışa doğru ve yanlara hareket ettirerek yavaşça uygulayın. Alt kirpiklerinize de uygulayarak daha güçlü bir görünüm kazanabilirsiniz. Göz kapağınıza uygulayacağınız smoke eye makyajı ise gözlerinizi tamamlayacaktır.

En Uygun Fiyatlı Maskaralar :

Hepimiz derin ve seksi bakışlara sahip olmak isterken seçeceğimiz maskaranın da cebimizi yormamasını dileriz. Çeşitli fırçalarıyla hem fiyatı uygun olan hem de etkisinin başarısı kanıtlanmış maskaralara göz atmaya ne dersiniz.

İşte uygun fiyatlı 3 maskara tavsiyesi:

Loreal Paris Paradise Maskara

En Uygun Fiyatlı Maskaralar

Loreal Paris’in marka olarak kalitesine diyecek yok zaten. Fiyat olarak da 30 tl civarında aldığınız yere göre değişen bu maskara, Loreal Paris’in çok yaygın olması sebebiyle de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir ürün. Dolgunluk vermek için özel olarak tasarlanmış fırçası, kalitesi ve fiyatı göz önüne alındığında etkileyici bakışları yakalamanız için tercih edilebilir maskaraların başında geliyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara

 

En Uygun Fiyatlı Maskaralar

Maybelline olarak oldukça ulaşılabilir ve çok seçenek sunan bir marka. Fiyat olarak uygun performans olarak da kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatının uygunluğu öyle nam salmış olacak ki artık marketlerde bile Maybelline ürünleri görmekteyiz. Maybelline’in bildiğiniz üzere onlarca çeşidi var ve her sezon bir yenisi eklenmekte. Eğer siz de uygun fiyata iyi bir maskara almak için Maybelline tercih etmek istiyorsanız, rengarenk maskaralar içinden Maybelline Lash Sensational ürününü alabilirsiniz. 20 tl civarında bulabileceğiniz bu maskara kirpikleri uzun göstermekte oldukça başarılı.

Essence Volume Stylist 18hr Lash Extension Maskara:

En Uygun Fiyatlı Maskaralar

20-30 tl arasında bulabileceğiniz Essence Volume Stylist 18hr Lash Extension hem kalıcılık, dayanıklılık konusunda iddialı bir maskara hem de kirpikleri uzatma konusunda size yardımcı olacağını söylüyor. Kirpiklerim makyaj yaparken beslensin diyenler için fiyat ve kalite olarak uygun bir ürün.


Hakkında Derya

Müzik ve ortaokulda almaya başladığı dergileri en büyük tutkusu. Öğrenmeyi, keşfetmeyi ve paylaşmayı seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir