L'Oréal True Match Fondöten - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

L’Oréal True Match Fondöten – İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Herkese merhaba, Bu yazımda sizlere L’Oréal True Match Fondöten hakkındaki düşünlerimden bahsedeceğim;

L'Oréal True Match Fondöten - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Cilt tiplerine göre iyi fondöten bulmak gerçekten çok zor. Bende bu konuda bayağı bir zorlandım açıkçası. Hala bulabilmiş değilim, orası ayrı bir konu zaten. Karma bir cildim olduğundan kuru ciltliler için olan fondötenler, gün içerisinde yüzümde kusma ve parlama yapıyor. Buda benim fondötende en sevmediğim özellik. Bir düşünün fondöten kusunca ne kadarda çirkin bir görüntü oluşturuyor ıyy. En yağlı ciltliler için olanlar da fazlasıyla kurutuyor, pullandırıyor.

L’Oréal True Match Fondötenin Yapısı

Gerçkten çok çok ince bir yapıda ve orta dereceden fazlaya doğru bir kapatıcılığı var. Ama maske gibi durmuyor asla. Eğer cildinizde herhangi bir nedenden dolayı izler varsa belki biraz yetersiz kalabilir ama kapatıcı desteğiyle bu sorun çözülebilir.

Fondöten, karma ve yağlı ciltlerin çok seveceği bir ürün olabilirken, kuru ciltlerde hüsranla sonuçlanabilir demeyeceğim. Eğer fondöteni çok araştırmayıp kuru ciltli olduğunuz halde aldıysanız. Süngerinize ve elinizin üstüne sıktığınız fondötenin üstüne nemlendirici bir yağ(ben loreal mucizevi yüz yağı kullanıyorum) damlatarak cildinizin  iki kat nemlendirdikten sonra kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

.L'Oréal True Match Fondöten - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

L’Oréal true match kapatıcının bendeki rengi, 1R-1C açık tenli olduğu için tenime uyuyor. Fakat bir tık daha koyu olsa muazzam olurdu. Eğer çok açık tenli değilseniz bu renk sizde açık kalacaktır. Bir de kötü bir özellik söyleyeyim; çizgilerime doluyor maalesef, pudra da süremiyorum.

Bunun sebeple gün içinde çizgilenme olan bölgelerime pıt pıt hareketlerle hafif hafif elimi dokunduruyorum ki dağılsın. Diğer fondötenler gibi turuncu ve pembemsi bir yapısı olmadığı için ayrıca seviyorum. Ürünü uyguladığınızda pudra kullanmanıza gerek yok çünkü zaten pudralanmış hissi veriyor.

Loreal True Match Fondöten Fiyatı

Fiyatı 50-60 tl arası değişiyor, indirimleri takip ederseniz 30 tl civarına bir fiyattan satın alabilirsiniz

L’Oréal True Match Fondöten Kullananlar sizlerde bu ürün ile ilgili görüşlerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Makyajlı Günler 🙂


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir