Loreal Paris Unlimited Mascara Washable: Ürün İnceleme

Loreal Paris Unlimited Mascara Washable: Ürün İnceleme

Loreal Paris Unlimited Mascara Washable bu yazımızda inceleyeceğimiz ürün. Türkçe karşılığı yıkanabilir ya da bir diğer ifade ediş biçimiyle suyla temizlenebilir limitsiz maskara.

Bu maskaraların en dikkat çeken yönü, ambalajıdır: ince bir tüp yerine, tabanda daha geniş, çubuğunu büktüğünüz noktada bir menteşe ile. Çubuğu düz bir şekilde bükebilir veya 90 derecelik bir açıyla bükebilir ve ardından tüpten çekip çıkarabilirsiniz. Fırçanın dokunmasından ve potansiyel olarak elinize maskara takılmasını gerektiren (ancak içindeki ürünü kontamine etmekten bahsetmeden), değneği tüpten çıkardıktan sonra bükebilirsiniz.

Bu akıllı paketleme çok yönlü uygulamaya izin verir: her zamanki gibi basit bir şekilde uygulayabilir veya gözlerin köşelerine ulaşmak için fırçanın kısaltılmış sap uzunluğunu (büküldüğünde) kullanabilirsiniz. Bunu oldukça etkili bulduk ve gözyaşı kanallarının yakınındaki minik olanlar bile dahil olmak üzere her göz kirişini kaplamayı başardık.

Ama burada gerçekten parlayan şey formül, silecek ve fırçanın uyumu. Kirpiklere, kıvrık kıvırıcı kullanmış gibi göründüğünüz noktaya çok fazla uzunluk ve hacim kazandırır. Bunun etkisi neredeyse bir çift sahte kirpik takmanın etkisi. Birçok maskara bu iddiada bulunur, ancak bunu beceremez ama bu ürün bunu beceriyor işte.

Loreal Paris Unlimited Mascara Washable yığılmamış, hatta birden çok kat attıktan sonra, pul dökülmemiş veya lekelenmemiş ve sadece temizleyici ve suyla kolayca çıkarılabilir. Buraya kaydedilen adımları fark ediyor musunuz? Kirpik kıvırıcınızı potansiyel olarak çıkarabilir ve makyaj temizleyicisini kullanmayabilirsiniz artık.

L’Oreal, bunun 24 saat kadar etkisinin sürebileceğini iddia ediyor ve tam bir çalışma günü boyunca dikkat çekici bir performans sergilerken, cildiniz ve gözleriniz için yine de bu kadar uzun süre herhangi bir makyaj yapmanız önerilmemektedir. Ama buna rağmen, bu örnek bir maskara ve gönülden tavsiye ediyoruz.

Ürünün Artı Yönleri

  • Bükülebilir fırça her kirpiğe hassas uygulama sağlar.
  • Maskara, kirpiklere belirgin uzunluk, hacim ve kıvrım ekler.
  • Küme yapmaz, dağılmaz veya dağılmaz.
  • Çıkarması kolaydır.
  • Çevre dostu bir makyaj malzemesidir
  • Fiyatı herkesin alım gücüne uygundur
  • Kokusuz.

Ürünün Eksileri

  • Hiçbir eksi yanı mevcut değildir.

Sadece bu ürün için söylenebilecek tek olumsuz yön imalat aşamasında hayvanlar üzerinde test edildiğidir.

Ürün Bileşenleri

Su, Parafin, Potasyum Setil Fosfat, Akrilatlar Kopolimeri, Cera Alba / Balmumu, Copernica Cerifera Cera / Karnauba Balmumu, Etilen / Akrilik Asit Kopolimeri, Stearet-2, Cetil Alkol, Fenoksi Etanol, Hidroksi-etilselüloz, Acacia Etil Cildi. , Sodyum Dehidroasetat, Kaprilil Glikol, Hidrojene Jojoba Yağı, Hidrojene Hurma Yağı, Propilen Glikol, Disodyum EDTA, Pentaeritril Tetraizostearat, Sodyum Hyaluronat, 2-Oleamido-l, 3-Oktadodekaniyol, Pantenol, Lauril, Etil, Silil, Sulu Süllat Trisodyum EDTA, Butilen Glikol, Pentaerititil Tetra-di-T-Butil Hidroksihidrokinamat, Potasyum Sorbat, Sodyum Kondroitin Sülfat, Atelokollajen, BHT, Heksilen Glikol.  Demir Oksitler, Titanyum Dioksit,


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir