Kirpikleri Dolgun ve Uzun Gösteren Maskara Önerileri

Kirpikleri Dolgun ve Uzun Gösteren Maskara Önerileri

Rimel Tavsiyeleri ile Herkese Merhaba,

Bugün sizlere kullandığım iki maskaradan bahsedeceğim. Bu ürünleri makyaj çantamdan eksik etmiyorum. Sizleri de bu ürünler hakkında bilgilendirmek istedim.  Kısa ve düz kirpikler için maskara arıyorsanız, bu dolgunlaştırıcı ve hacim veren rimelleri deneyebilirsiniz. Bu maskaralar makyaj bloglarında çoğu arkadaştan olumlu geri dönüşler almayı başarmış.

Rimel Tavsiyeleri

1-Maybelline Lash Sensational Lash Multiplying Mascara

Kirpikleri Dolgun ve Uzun Gösteren Maskara Önerileri

Aldığım günden itibaren severek kullanmaktayım, bayılıyorum bu maskaraya.
Benim maskarada ki önceliğim dolgunluk vermesi ve kıvırma etkisi fazla olması bu iki özelliğe önem veririm. Bu iki özelliği bu maskarada buldum, mükemmel bir kıvrım ve mükemmel bir dolgunluk.. Takma kirpik etkisi yaratan rimel tavsiyesi isterseniz; Bunu alın…

Oval ve plastik bir fırçaya sahip. Benim kirpiklerim kıl fırçaya hiç alışık değil hep plastik kullandım. Kıl fırça kullandığım zaman kirpiklerimde hiçbir şey yokmuş gibi oluyor. Lash Sensational Maskara kirpiklerimi tek tek ayırıp, çok güzel bir dolgunluk veriyor. Hem de uzatıyor..

Maskarayı sürünce kirpiklerim kaşlarıma değiyor oldukça başarılı. Maskarayı sevmeyen arkadaşlarında var; bence kirpik yapısıyla alakalı bir şey bu. Bazıları da çıkmasından şikayetçi. Ben kullandığım zaman Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu ile çıkarıyorum. Gayet de rahat çıkıyor.

Benim için tek eksi yönü ilk açıldığı zaman biraz ıslak olması, Maybelline’nin tüm maskaralarında bu sorun maalesef ki var. İlk kullanımda dikkatli olmak gerekiyor.

2-Veryme Fat Lash Maskara

Kirpikleri Dolgun ve Uzun Gösteren Maskara Önerileri
Oriflame’den  aldığım “Veryme Fat Lash Maskara” Uzun zaman önce almama rağmen kullanalı az zaman oluyor, ama kullandığım zamandan beri elimden düşmüyor aşk yaşıyoruz resmen.

Plastik ve sık bir fırçaya sahip, kirpikleri tek tek ayırıp, kıvırıyor. En güzeli de mükemmel bir dolgunluk veriyor. Gözümde yaklaşık 10 saat kaldı dökülme vs. yaşamadım. Saatlerce kalmasına rağmen temizlerken kirpiklerimde dökülme kesinlikle olmuyor.

Tek eksi yönü Maybelline maskaraları gibi çok ıslak olması. Biraz zaman geçtikçe harika olacağına inanıyorum.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Bizi sitemizden ve instagram hesabımızıdan takip etmeyi unutmayın kızlar ?

İlginizi çekebilir;

Kirpikleri Dolgun ve Uzun Gösteren Maskara Önerileri

 


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir