Ana Sayfa / Makyaj / Bant ile Eyeliner Nasıl Çekilir – Kolay Kalın Eyeliner Çekme Resimli Anlatım

Bant ile Eyeliner Nasıl Çekilir – Kolay Kalın Eyeliner Çekme Resimli Anlatım

Kolay Kalın Eyeliner Çekme Yöntemi

Merhaba kızlar 🙂
Umarım harika bir gün olmuştur sizin için 😉 Bugün sizlere hepimizin zorlandığı, düzgün çekebilmek için çok uğraşılan eyelinerı benim kullanmayı sevdiğim, kalın haliyle nasıl çektiğimi göstermek istedim. Hadi o zaman bir an önce başlayalım….

Bant ile Eyeliner Nasıl Çekilir?

1) Öncelikle eğer eyeliner çekmeye yeni başlıyorsanız, bunu düzgün bir şekilde yapabilmenin en güzel yolu burun kenarından kaş bitimine hizalı bir şekilde bant yapıştırmak 🙂 Ben kağıt bant tercih ettim cildimi çok fazla tahriş etmediğinden siz izola bandın yapışkanını elinizin tersiyle aldıktan sonrada kullanabilirsiniz 🙂

2) Ben kolaylık olsun diye hep ilk önce eyelinerımın kuyruğunu oluştururum ve her zaman uzun severim gözleri büyük göstermesinden ötürü 🙂 Bunu yaparken açılı bir eyeliner fırçası kullandım.

3) Bir sonraki adımda ise eyelinerımın açısını ve kalınlığını kendi isteğime göre ayarlayıp göz pınarına doğru uzatıyorum.

4) Eyelinerımı göz pınarına kadar uzatıp çerçevemi tamamlamış oluyorum. Biraz dağınık gözükebilir ama hiç sorun değil elbette çözümleri var 🙂

5) Çerçevemin içini dolduruyorum 🙂

6) Bundan sonra bandımı çıkartıyorum.

7) Bu jel eyeliner benim gözlerimin katlanma yerinde maalesef iz bırakıyor ve ben bunu önlemek için eyelinerımın üzerinden siyah farımla tampon hareketlerle geçiyorum.

8) En son adımda ise eyelinerın taşan kısımlarını temizlemek var. Bunun için her zaman kullandığınız kapatıcınızı düz uçlu bir fırça yardımıyla düzgün olmayan kısımları düzeltebilirsiniz.

İşte sonuç 🙂

Veeeee kırmızı rujla harikaaaaa 🙂

Umarım beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Mutlaka Okumalısın!  Islak Görünüm Veren Fondötenler

Hakkında BeautyPerry.com

Mutlaka Okumalısın

kızıl tonlarda far paleti

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj nasıl yapılır bazı kadınlar için tutkuyken bazıları için ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir