Makyaj

2017-2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri

  

Sonbahar-kış ayları soğuk geçerken, uygulanan makyajların daha sıcak olması gerekir. Bu aylara sayılı günler kaldığına göre 2017-2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri nelermiş göz atabiliriz.

Bu yıl her şeyin farklı olacağını şimdiden bilelim. Bu kış, cesur ve canlı renklerin trendlere hakim olduğunu söyleyebiliriz. Dudakta daha koyu renkler tercih edilecek. Ombre dudaklara çok rastlayacağız. Gözlerde ise daha renkli ve canlı tonlara rastlayacağız. Mavi, sarı, pembe renklerini oldukça çok kullanacağız. Beyaz renk göz kalemi ise 2017-2018 sonbahar-kış makyaj trendinde vazgeçilmez. Kaşlar, yeni sezonda nasıl olacak derseniz; kalın doğal kaşlar veya boyalı kaşlar trendler sırasında.

2017-2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri


Gökkuşağı Göz Makyajı


Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri Gökkuşağı Göz Makyajı

Bu kış trendler arasında gökkuşağı makyajına çok rastlayacaksınız. Renkli, neon renkler kullanılacak. Ağır ve çarpıcı renkler tercih edilip, görenler büyülenecek. Gökkuşağı eyeliner gördüğünüzde şaşırmayın.


Sadece Göz Kapağında Renkler


 Sadece Göz Kapağında Renkler

Pek alışık olmayan bir durum olan yalnızca göz kapağında makyaj durumunu bu sene sıklıkla göreceğiz. Göz makyajında kullanılan ton ve renkler, bu makyajda da yerini alacaktır. Günlük uygulanır mı bilemeyiz ama özel davetlerde çok şık durabilecek bir seçim. Deneyin.


Renkli Kirpikler


Renkli Kirpikler

Kirpiklerinizle dikkat çekmek istiyorsanız onları renklendirin deriz. Düğün, nişan gibi özel etkinliklere giderken bu şekilde tercihler eşsiz olabilir. Bu sonbaharda klasik kirpikler yerine daha farklı renklendirmeler var diyebiliriz.


İki Tonlu Ruj


İki Tonlu Ruj

Ombre model dediğimiz rujlara bu sene rastlamak büyük olasılık. Tek renk dudaklara son. Sadece kırmızı kullanmak yerine, kırmızı tonlarıyla geçişlere yer vererek ruju tamamlayabilirsiniz. Dışarıdan eminim harika gözükecektir. Üst dudağınızda başka, alt dudağınızda başka bir renk kullanabilirsiniz. Ancak iki renk arasında ton farkının fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.


Marjinal Makyaj


 Marjinal Makyaj

Dışarıdan ilginç, çarpıcı ve renkli görüntülere sahip marjinal makyajlar bu sene trendler arasında yerini almaya başladı. Bu sayede cesur ve iddialı görüntüye sahip olacaksınız. Katıldığınız bir festival veya partide ilgileri üzerinize toplayacağınıza eminiz. Cesur ve marjinal bu makyajla önemli festivallerde herkes tarafından tanınabilirsiniz.


Tamamlanmamış Göz Makyajı


 Tamamlanmamış Göz Makyajı

Bilinçli bir şekilde tamamlanmamış ilginç bir makyaj bu sonbaharda trendler arasında sıklıkla rastlayacağınız makyajlardan biri diyebiliriz. Ayrıca çok fazla da seksi olduğunu söyleyebiliriz ve yarım şekilde uygulanmış bir göz kalemi, gözlerinizi daha çekik gösterecektir.
İlginizini Çekebilir;


Bu Sonbahar Denememiz Gereken 6 Trend Parça – 2017 Sonbahar Trendleri
2017-2018 Sonbahar-Kış Sokak Modası
2017 – 2018 Sonbahar-Kış Trendleri – Ünlülerden İlham Alın!Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir