Sizin Oylarınızla Türkiye'nin En Çok Sevilen Blogger ve Youtuber'larını Seçiyoruz!

Sizin Oylarınızla Türkiye’nin En Çok Sevilen Blogger ve Youtuber’larını Seçiyoruz!

İnternet, bol miktarda serbest akışlı verilerle dolu, birçok bilgisayar sisteminin birbirine bağlı olduğu, dünya çapında yaygın olan ve sürekli büyüyen, muazzam bir iletişim ağıdır.

Bu veriler arasında çoğumuzun günlük aktif olarak aradığı, yeni becerileri öğrenerek veya yeni hedeflere ulaşarak hayatımızı iyileştirmek istediği bilgiler var. Bu bilgiler, gezegende milyarlarca insanın zihninden dijital olarak çevrilmiş olan web sitelerinde bulunur.

Bunların başında da  Instagram ve Yuotube gelmektedir. Bu siteler, günümüzde oldukça büyük bir kitlenin her gün sıklıkla kullandığı, internette en çok vakit geçirilen uygulamaların başında gelmektedir.

Son dönemlerde adı oldukça sık duyulan uğraşlardan olan Blogger’lık ve YouTuber’lık seviyesini çoktan aşmış ve artık, giydikleri moda, yaptıkları trend olan Türkiye’nin en çok takip edilen kadınlarının listesini hazırladık.

Sizin oylarınızla güncellenen bu listedeki blogger’lar sayesinde artık magazin dergilerinden o ünlü nerede bu ünlü nerede diye aramanıza gerek yok, yapmanız gereken tek şey bu hesapları takibe almak!

Bu bloggerlar sayesinde giyim tarzınızdan makyajınıza, seyahat rehberinizden diyetinize kadar yeni fikirler edinecek ve modanın tam kalbinde olacaksınız.

Bu liste sıradan bir liste değil çünkü takipçilerin oyuyla online olarak güncellenmektedir.

Biz bu listeye “En Değerli Liste” diyoruz.

Sevdiğiniz ve bu listenin zirvesinde olmasını istediğiniz blogger’lara oy vererek onlara destek olabilirsiniz!

Hadi, bloggaer’ını zirveye taşı!


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir