Yüzündeki Lekeleri Sihirli Dokunuşlar İle Kamufle Edebilirsiniz

Yüzündeki Lekeleri Sihirli Dokunuşlar İle Kamufle Edebilirsiniz

Bir  kadın bir kadına güzellik adına yol göstermeyi seçiyorsa ve yol göstermeyi seviyorsa ondan zarar gelmez. Yani sevgili kadın okurlarım benden size zarar gelmez. Yüzündeki lekeleri ufak dokunuşlar ile kamufle edebilirsiniz.

YÜZÜMDE LEKELER VAR RAHATSIZ EDİYOR

Buluşmaya ,yemeğe,davete,toplantıya,sunuma,açılışa,düğüne vs. hazırlık yapmaya başlamak ve bu hazırlık esnasında aksilik çıkmasın ve hep güzel görüneyim isteriz biz kadınlar.  Çünkü güzel göründüğümüzü hissetmek bize hep özgüven verir. Gittiğimiz ortamda kabuğuna çekilmiş, çekingen,uzak bir tavırdan çıkarır özgüvenli oluşumuz.  Ama bazen yüzümüzde bulunan lekeler bize dağ kadar büyük imiş gibi bir his verir. Kendimizi çok özgüvensiz hissederiz. Sanki herkes o lekelere bakıyor,sanki  herkes işini bırakmış o lekelere odaklanmış hissi biz kadınları çok rahatsız hissettiren bir his. Kadın güzelliğini her zaman ön plana çıkarmayı bilmeli. Rahatsız olduğu kısımlarını ise kamufle etmeyi  öğrenmeli.  Güzel bulmadığı kısımları kamufle edince kendini güzel hisseder bu güzel hissetme hissi ona özgüven katar. Çekingen tavırlarını çöpe atar ve kendini kanıtlar.

YÜZÜNDEKİ  LEKLERİ KAMUFLE ETMEN İÇİN  TARİF KOKULU TAVSİYEM

Ne kullanırsanız kullanın yüzünüz her daim temiz olsun. Temiz olmayan cilde ne kullandığınızın önemi yok ve kullandığınızın faydası değil zararı olacaktır.  Hijyen kurallarını  gözardı etmeyin ve tembellik yapmayın cildinizi temiz tutun lütfen.

Kamufle  Tarifimiz  İçin Malzemelerimiz:

Güneş koruyucu krem

Renk düzenleyici palet

Fırça

Fondöten

Transparan pudra

Kapatıcı

 

Öncelikle şu bilinci taşımak lazım: Üst üste ürün kullanayım ve cilt lekelerim  göze batmaz gibi bir fikriniz var ise derhal onu çöpe atın.  Üst üste ürünler ve yanlış ürünler kullanmak cildi olduğundan güzel  göstermek yerine  çok daha kötü bir görüntüye yol açacaktır  ve verimsiz,kötü  bir görünüme yol açacaktır.

Yüzündeki Lekeleri Sihirli Dokunuşlar İle Kamufle Edebilirsiniz
Yüzündeki Lekeleri Kamufle Edebilirsiniz

TARİFİMİZİN UYGULANMA EVRESİ 

Güneş koruyucu kreminizi iyice yüzünüze yedirin.  Güneş koruyucu krem güneşin zararlı ışınlarının yüzünüzde lekeler oluşturmasına mani olacaktır.  Yüzünüzdeki renk eşitsizliği problemini yok etmek için kendinize en uygun fondöteni seçiniz.Fondöteninizi tampon hareketler ile  yüzünüze uygulayın.

Yüzündeki Lekeleri Sihirli Dokunuşlar İle Kamufle Edebilirsiniz
Yüzündeki Lekeleri Kamufle Edebilirsiniz

Kapatıcınızı yüzünüzde leke olan kısımlara nazikçe sürün . Renk düzenleyici paletinizden  somon ve yeşil  tonlarını kullanın.  Güneş lekeleriniz için somon tonunu kullanın. Sivilce lekelerine ise yeşil tonunu uygulayın . Bu uygulamadan sonra kamufle ettiğiniz kısımları transparan pudra ile sabitleştirin .

Yüzündeki Lekeleri Sihirli Dokunuşlar İle Kamufle Edebilirsiniz
Yüzündeki Lekeleri Kamufle Edebilirsiniz

Tavsiyemize dair verdiğimiz tarif malzemeleri   ve uygulanış yöntemini yukarıda yazdım.  Umarım sonucu verimli olur ve umarım kendinizi hep güzel ve özgüvenli hissedersiniz.  Kendinize çok iyi bakın.  Güzellikle kalın…


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir