Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
Ruj Renkleri Trendleri

Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın

Aralık ayı geldiğinde, içimiz kıpır kıpır oluyor değil mi? Yılbaşı geliyor! Peki yılbaşı dendiğinde aklınıza ilk gelen renk nedir? Tabikide kırmızı! Süslemelerden tutun, giydiğimiz kıyafetler, makyajımız, tırnaklarımız dahi yavaş yavaş kırmızı renge bürünüyor. (Eğer siz de bizim gibi kırmızı renge aşıksanız tabiki!) Peki yılbaşı makyajınızda kırmızı ruju kullanmak isteyenlerden iseniz;yerli ve yabancı ünlülerden ilham alabilirsiniz. İşte yılbaşında kırmızı ruj makyajı;

ÜNLÜLERDEN İLHAM ALIN

Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın

 1. SERENAY SARIKAYA
   Serenay Sarıkaya’nın Fi dizisindeki bu görünümünü biz çok beğendik! Makyajındaki odak nokta, kırmızı ruj olduğu için incecik bir eyeliner çekmiş. Serenay’ın bu makyajındaki odak noktası ise; bol kontür ve kırmızı ruj olmuş. Siz de yılbaşı makyajınızda odak noktasının kırmızı ruj olması için göz makyajınızı çok abartmamalısınız. Bol kontür+ince eyeliner+kırmızı ruj+bol maskara+bol highlighter yeter!
  Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
 2. TAYLOR SWIFT
  Eğer elbiseniz açık renk olacaksa; kırmızı ruj kıyafetiniz ile çok uyumlu olacaktır. Taylor Swift ise, krem renkli elbisesini kırmızı ruj ile kombinleyerek, kendisine çok yakıştırmış. İnce bir eyeliner ile kırmızı rujunu kombinleyen güzel sanatçı, şaşırtıcı bir şekilde pembe bir allık ile kırmızı ruju kombinlemiş.
  Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
 3. NESLİHAN ATAGÜL
  “Hayır, ben kırmızı ruj sürmek istemiyorum. Ben bordo ruj sürmek istiyorum” diyenlerden iseniz, siz de Neslihan Atagül’den ilham alabilirsiniz.Göz makyajını oldukça sade bırakan güzel oyuncu, bütün odak noktayı bordo ruju ile dudaklarına vermeyi tercih etmiş. Siz de Neslihan Atagül gibi tercihinizi bordo renkten kullanmak isterseniz, hafif kahverengi dumanlı göz makyajı ve bol kontür ile hazırsınız!
  Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
 4.  GIGI HADID
  Gigi’nin ruju harika gözükmüyor mu, sizce de? Fakat Gigi, kırmızı ruj sürdüğü için göz makyajını hafif bırakmamış. Rujuna uyumlu bir şekilde şeftali tonlarında farı bütün göz kapağına dağıtmayı tercih etmiş. Bol rimel ile desteklediği göz makyajına, ince bir kuyruklu eyeliner eklemeyi unutmamış. Gigi, makyajını bol kontür ve aydınlatıcı ile desteklemiş. Siz de bu özel günde, kırmızı rujunuzu korkmadan göz makyajında farklı renkler ile destekleyebilirsiniz.
  Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
 5. ADRIANA LIMA
  Adriana Lima da kırmızı ruju en iyi taşıyan ünlülerden biri. Göz makyajında pembe tonlarında far ile kırmızı rujunu kombinleyen güzel model, yanaklarında da pembe tonlarında bir allık kullanmış.Renkli gözlüler için bu makyaj birebir olacaktır.
  Yılbaşında Kırmızı Ruj Makyajı-Ünlülerden İlham Alın
 6.  BLAKE LIVELY
  Blake Lively’de kırmızı ruj ile en çok özleşen ünlülerden biri. Kesinlikle kırmızı ruj ona çok yakışıyor! Kırmızı ruju, kahverengi far ile kombinleyen güzel oyuncu, göz pınarlarına bol ışıltılı far sürmüş. Hafif bronzer ve aydınlatıcı sürerek makyajını tamamlamış. Siz de sadece kırmızı rujun odak noktası olmasını istiyorsanız; doğal tonlarda farlardan yardım alabilirsiniz.Siz en çok hangi görünümü beğendiniz? Yılbaşında kırmızı ruj makyajı sever misiniz? Siz yılbaşında hangi tarz makyaj yapacaksınız? Aşağıda bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

3 yorumlar

 1. Hepsini çok beğendim ?

 2. Kırmızı ruj aşığı olarak yaziyi cok beğendim

 3. Bordo ruj candır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir