Terazi Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Terazi Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Yıldızlar fısıldıyor… Astrolojide Zodyak kuşağının en zarif burçlarından bahsedeceğim. Burçlar arasında zarafet dendiğinde ilk akla gelen güzel hanımlar: Terazi Burcu Kadınları. Siz her daim güzelsiniz ama güzelliğinize güzellik katacak bazı püf noktalarından bahsedeceğim. İşte Terazi Burcu Güzellik İpuçları!

TERAZİ BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Terazi burcu kadınları, siz zaten estetik anlayışı en çok gelişmiş kişiler arasındasınız. Belki de benim sizlerden güzellik ipuçları almam daha doğru olur : ) Naçizane, astroloji bilgilerimden faydalanarak sizin hoşluğunuza hoşluk katacak önerilerde bulunacağım.

Terazi Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Bahsettiğim gibi siz zaten zevkli seçimler yapabilen birisiniz. Bu yüzden stilinizi güçlendirecek kıyafetler seçmek sizin için zor olmayacaktır. Kolektif hareket etmeyi sevdiğiniz için tek başınıza alışverişe çıkmamanızı tavsiye ederim. Bir şeye ihtiyacınız olmasa bile vitrinlere bakıp, gezmek enerjinizi yükseltecektir. Yalnız yanınıza alacağınız kişilerin çok eleştirel kişiler olmamasına dikkat edin. Sizin çok ince bir ruhunuz vardır ve çabuk alınırsınız. Bu yüzden sivri dilli arkadaşlarınızı alışveriş arkadaşı olarak değil sadece sohbette tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Güzelliğinize güzellik katacak takılar ve aksesuarlar da size göredir. Çok gösterişli, parlak taşlar yerine daha zarif tasarımlar ruhunuza hitap eder.

Sizin yönetici gezegeniniz Venüs’tür. Venüs güzellik, san at ve aşk gezegenidir. Venüs sembolü olan takılar ve elbiseler alabilirsiniz. Zaten tam bir keyif ve aşk insanısınız. Kalp sembolü olan aksesuarları da tercih edebilirsiniz.

Terazi burcu astrolojide böbrekleri i ve beli temsil eder. Bu yüzden vücudunuzun bu bölümüyle ilgili dikkatli olmanızda fayda var. Göbek ve bel dekolteli kıyafetler tercih ettiğinizde çok çabuk böbreklerinizi üşütebilirsiniz. Hassas bünyenizi korumalısınız. Bunun yerine hoş kemerler ile stilinizi tamamlamanız daha iyi olabilir.

Sadece kendinizin değil, etrafınızdaki her şeyin güzel görünmesini istersiniz. Bu yüzden arkadaşlarınıza stil danışmanlığı da yapabilirsiniz. Bu sizi çok mutlu eder. Mutlu kadınlar da en güzel kadınlardır : )

Güzelliğin sadece görüntüyle değil her özellik ile bütünlük sağlandığında ortaya çıktığınız bilirsiniz. Bu yüzden siz doğuştan kibar olsanız bile özel zarafet kurslarına gitmek de ilginizi çekebilir. Keyif yapma uzmanı olduğunuz için full bakım hizmeti güzellik merkezlerinden birine abone olmanızı da tavsiye ederim.

Okumaya devam et;

 

 


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir