Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği
olaplex-boya_kullanan_kuaförler

Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği

Olaplex Saç Açıcı Katkı maddesi: Olaplex, karbon, hidrojen, oksijen ve azot zincirinden oluşur. Bu molekül zincirleri saç kırıklarını onarır.

Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği

Olaplex Dr. Eric Pressley ile birlikte, Prof. Dr Craig Hawker, Kaliforniya Santa Barbara Üniversitesi Kaliforniya Nanosistemler Enstitüsü Direktörü ve Araştırma Laboratuvarı eş-direktörü tarafından geliştirildi.

Olaplex geliştiren dünyaca ünlü kimyagerleri kısaca tanıyalım.

Olaplex saç açıcı ürünü bu adresten satın alabilirsiniz. Olaplex Saç Açıcı Ürün SATIN AL

Dr. Eric Pressley
Eric Illinois Üniversitesi’nde Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olmuş ve UCSB üniversitesinden doktorasını aldımış. Eric’in çalışmaları kardiyovasküler görüntülemeye odaklanarak biyomedikal uygulamalar için polimer nano geliştirmeye odaklanmıştır. (kaynak..)

Prof. Dr. Craig Hawker

Craig Jon Hawker Avustralya’da 11 Ocak 1964 tarihinde doğdu. 1981 yılında University of Queensland, Avustralya katıldı ve Kimya lisans derecesi aldı. Mezun olduktan sonra, Craig Prof. Sir AR Battersby altında B12 vitamini sentezini incelemek için Birleşik Krallık Cambridge Üniversitesi’ne gitti. Doktorasını bitirdikten sonra, Craig Cornell Üniversitesi Profesörü JMJ Frechet ile yaptığı doktora sonrası çalışma yapmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Craig Almaden Araştırma Merkezi’nde çalışmak üzere 1993 yılında IBM tarafından desteklendi. Queensland Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak 1990 yılında profesyonel kariyerine başladı. 2001 yılında Queensland Üniversitesi Kimya Onursal Profesörü oldu.(kaynak..)

Kare Gömlekli: Dr. Eric Pressley    Gözlüklü: Prof. Dr. Craig Hawker

Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği
olaplex geliştirici

Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği

Katkı maddesi Olaplex, karbon, hidrojen, oksijen ve azot zincirinden oluşur. Bu molekül zincirleri saç kırık disülfit bağları onarmaya yardımcı olur. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Olaplex Saç Açıcı 3 Numaraya Ayrılır

Olaplex Saç Açıcı No 1: Bond Multiplier-Bağ Çoğaltıcı: Saç rengi katkı maddesi, renk uygulamasının işlemi sırasında saç rengi ile karıştırılır ve uygulanılır.. Açma işlemlerinde saçı korumak, yıpranmış saçlarda ise renk değişikliği için sağlıklı bir zemin hazırlamak için kullanılır.

Olaplex Saç Açıcı No 2: Bond Perfector-Bağ Kusursuzlaştırıcı: Kullanım kolaylığı sağlamak için kremsi bir formülde hazırlanmıştır. Doğru ve en iyi sonuç için Olaplex No.2  kullanmak gerekmektedir. Bir tedavi yöntemi olarak, saça uygulanır krem maddedir. Bağları yeniden inşa etmek ve saçı onarmak için çalışır.

Olaplex Saç Açıcı No 3: Hair Perfector : Kimyasal işlemler arasında saçı güçlendirmek için evde uygulanan destek bakımı oluşturur. Saçın direncini arttırarak daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bu ürün saçtaki bağları onarmaya devam ettiğinden işlemler arasında saçının gücünü ve sağlığını koruyabilmesini sağlar. Saç açma işleminden önce ve sonra kullanılabilir.  Evde boyama işlemi yapan kişilerce kullanılması tavsiye edilir. Alternatif bakım kremi olarakda kullanılabilir. Saçınızda oluşmuş hasarları onarmak adına en iyi bakımı sunar.

Olaplex Saç Açıcı Kullanımı ve İçeriği
Olaplex Saç Açıcı

Her saç rengi için uygulanılıyor. Saçları onardığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir ürün. Olaplex’i kullanan ünlülerden bazıları Türkiye’de Çağla Şikel, Ece Erken, Öykü Serter gibi ünlülerin, dünyada ise Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Jennifer Lopez, Emma Stone, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson, Cameron Diaz, Lily Aldridge gibi birçok Hollywood yıldızı.

Olaplex Fiyatı: İnternet üzerinden 120-150 lira arasında değişiyor. Resmi sitesinden ise 3. Numara ürün 119.00 lira gibi bir fiyattan satılıyor.

Olaplex; Yıpranmış Saçlar İçin Bağ Güçlendirici Olarak,  Keratin Bakımları ile Birlikte, Kalıcı Düzleştirme-Defrize İşlemi Sonrasında, Perma İşlemi Sonrasında kullanılır. detaylı kullanım bilgileri için Olaplex resimi sitesini ziyaret ediniz.

Dünyaca ünlü saç stilisti Guy Tang olaplex aşağıdaki saçları açmak için olaplex no 2 kullanmış

 


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir