Madonna'nın Güzellik Sırları

Madonna’nın Güzellik Sırları

“Popun Kraliçesi” Madonna 16 Ağustos 1958 tarihinde doğmuştur. 59 yaşındadır. Ancak 59 yaşında olmasına rağmen birçok genç modele ve sanatçıya taş çıkaracak fiziği vardır. 59 yaşında olup 30 yaşında gibi gösteren Madonna’nın Güzellik Sırları nelerdir?

Madonna’nın Güzellik Sırları

Aslında Madonna’nın güzellik sırlarından ilki tedbiri önceden almasıdır. Madonna, genç yaşlardan itibaren cilt bakımını düzenli olarak yaptırmıştır. Madonna’nın dolgu, prp, mezoterapi, ozon terapi gibi ameliyatsız birçok işlemden geçmiştir. Eğer tedbiri önceden alınırsa, herkes Madonna kadar genç ve sağlıklı gözükür diyor, Madonna’nın cerrahi uzmanı.

Madonna'nın Güzellik Sırları
Madonna’nın Güzellik Sırları

Yaşınıza rağmen böyle gözükmeyi nasıl başarıyorsunuz?

Aslında oldukça basit diyebilirim. Genç yaşlarımda itibaren cilt bakımımı düzenli olarak yaptırıyorum. Ozon terapi , prp gibi işlemler yaptırıyorum. Biraz klasik olacak ama düzenli beslenmeye dikkat ediyorum. Sebze ağırlıklı besleniyorum. Sporu asla ihmal etmiyorum, spor her daim hayatımın merkezi diyebilirim. Bazı şeyleri hayatınızın merkezine koyduğunuzda, karşılığını alıyorsunuz.

59 yaşındasınız. Spor sizi artık yormuyor mu?

Asla. Genç yaşlardan itibaren spora alışığım. Tam aksine, her daim daha fazlasını istiyorum.

Madonna'nın Güzellik Sırları
Madonna’nın Güzellik Sırları

Madonna’nın favori güzellik ürünleri nelerdir?

Cildime her gece yatmadan önce serum sürerim . Bu aralar favorim kesinlikle Dr. Brandt markasının Transforming Pearl Serum. Cildimi sürdüğüm zaman hemen aydınlatıyor. Peter Thomas Roth markasının yüz maskelerini seviyorum. Cilt bakımını daha çok özel ve profosyonel ellere bırakmak benim için en iyisi oluyor.

En sevdiğiniz makyaj malzemeler nedir?

Tabikide Nars- Orgasm allık! Makyaj yapmadığım zamanlarda bile sadece bu allığı sürüp dışarı çıkabiliyorum. Özel günlerde kırmızı ruj süreceğim zamanlarda Mac – Ruby Woo sürüyorum. Maskara olarak ise Make Up Forever markasını tek geçiyorum.

Madonna'nın Güzellik Sırları
Madonna’nın Güzellik Sırları

Selülit ile savaşmak için ne yapıyorsunuz?

Achustikmezoterapi tedavisi ile selülitlerimden kurtuldum. Tabikide tedavi dışında beslenmeme dikkat ediyorum. Cildimi nemlendiriyorum.

Günlük cilt bakım rutininiz nedir?

Sabah yüzümü yıkadıktan sonra kırışıklık karşıtı nemlendiricimi sürüyorum. Ardından kırışıklık karşıtı günlük serumumu uyguluyorum. Eğer dışarıya çıkacaksam, maskara ve allık sürüyorum. Günlük makyaj yapmayı sevmiyorum. Akşam ise, makyajımı çıkardıktan sonra cildimi yüz temizleme cihazım ile temizliyorum. Kırışıklık karşıtı cilt bakım sütümü uyguluyorum, nemlendiricimi sürüyorum ve en son olarak serumumu uyguluyorum. Fazla bir rutin gibi gözüküyor ancak 5 dakika içerisinde tamamlayabiliyorum. Haftada 2 kere cilt bakımına gidiyorum. Bazen ise evde kendim cilt bakımı maskeleri hazırlıyorum. Bu konuda çok yetenekliyim.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.