Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları - Ünlülerin Güzellik Sırları

Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları – Ünlülerin Güzellik Sırları

Dünyadaki bir çok insanın takip ettiği ünlülerin güzel görünmek için uyguladığı bir takım güzellik sırları var. Onlara bu şöhreti kazandıran güzelliklerini korumak için hangi ünlü ne yapıyor sizlerle paylaştığımız Ünlülerin Güzellik Sırları serimizde bugün Victoria’s Secret  meleklerinden Lily Aldridge var. İşte Lily Aldridge Güzellik Sırları.

Victoria’s Secret’in en seksi meleklerinden olan Lily, günlük güzellik ve bakım rutinlerini her daim paylaşmayı es geçmiyor. Sizinde kendi güzellik rutininize ekleyebileceğiniz güzellik sırları hemen aşağıda.

Lily Aldridge Güzellik Sırları

Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları - Ünlülerin Güzellik Sırları

ORGANİK VE SAĞLIKLI BESLENME

Lily, her zaman organik ve sağlıklı beslenmeye çalışıyor. Haftada 1 gün kendini şımartıyor ve o gün de soslu tavuk ve patlamış mısır yemeği çok sevdiğini söylüyor. Sabah kahvaltısında jambon ve yumurta, öğlen yemeğinde salata, ara öğünlerinde kuru meyve, akşam yemeklerinde ise et veya balık yemeyi tercih ediyormuş. Lily, ayrıca ara öğünlerde temiz içerikli smoothie ler içmeyi de çok seviyormuş.

UYKU ÇOK ÖNEMLİ

Her ne kadar iyi beslenirseniz beslenin, uykunuzu alamadığınız bir gecenin sonrası, güzel ve sağlıklı görünmek neredeyse imkansızdır. Lily, günde en az 7 saat uyumaya özen gösteriyor.

Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları - Ünlülerin Güzellik Sırları

SU İÇMEK

Lily, suyun en doğal nemlendirici olduğunu söylüyor. “Susuz geçirdiğim bir gün kendimi çok yorgun hissediyorum. Cildim kuruyor ve yüzümü nemsiz hissediyorum.” Diyor. Bu nedenle Lily, günde en az 7 bardak su içmeye özen gösteriyor.

ŞEKERDEN UZAK DURUYOR

Şekerin kendisinin en büyük düşmanı olduğunu söylüyor. “Fazla şekerleme yediğim günler, yüzümde sivilceler çıkıyor.” Diyor. Ayrıca şunu da unutmayalım; fazla şeker, fazla kilo demektir!

PARFÜM EN BÜYÜK SİLAHI

VS “Bombshell Forever” parfümün favorisi olduğunu söylüyor. Parfümü en çok saçlarına sıkıyormuş. Birine sarıldığında, saçlarının kokusunu karşısındakine hissettirmek için.

Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları - Ünlülerin Güzellik Sırları

GÜNEŞ KORUYUCU

Güneş koruyucu sürmeden asla dışarı çıkmadığını söyleyen güzel model, en etkili yaşlanma karşıtı kreminin güneş koruyucu olduğunu söylüyor.

SPOR DÜZENİ

Lily mükemmel fiziğini, spor ile koruyor. Haftada 5 kere spor yaptığını, bazı zamanlarda sahilde koşuya çıktığını, hiç spor yapacak vakti olmadığında da evde yürüyüş bandıyla yaptığını söylüyor. Lily, bu arada haftada 2 kere günde çift antrenman yapıyor.

ALKOLDEN KAÇINIYOR

Lily, alkolden olabildiğince kaçınıyor. Alkolün cildi yaşlandırdığını, vücudu bozduğunu çok iyi biliyor. Alkol yerine, bolca su, taze meyve suları ve smoothie içiyor.

Lily Aldridge Güzellik ve Bakım Sırları - Ünlülerin Güzellik Sırları

FAZLA MAKYAJ YAPMIYOR

Güzeller güzeli model, zaten podyumlarda ve galalarda fazla makyaja maruz kaldığı için, günlük hayatında fazla makyaj yapmamaya çalışıyor. Lily’nin günlük makyajı ise; maskara ve allıkmış. Lily, maskara sürmeden evden çıkmadığını söylüyor.


Ünlülerin Güzellik Sırları :      

 


Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Sırları

Dünyaca Ünlü Makyaj Uzmanların Makyaj Tüyoları
Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir