Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Yıldızların ve evrenin kadim bilgisinden yararlanarak güzellik ipuçlarına ulaşmaya ne dersiniz? Zodyak’ın başlangıç sembolleri, burç kuşağının başına buyruk hatunları: Koç Burcu Kadınları bu yazı sizi için. İşte Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Koç burcu sembolünün fışkıran enerjiyi sembolize ettiğini biliyor muydunuz? Carpediem yani “anı yaşa” sloganının adete vücut bulmuş halisiniz. İçinizden geldiği gibi, çocuk enerjisiyle hareket etmek sizi mutlu eder. Bu yüzden bakım ve güzellik ile ilgili uygulamalar yaparken de kısıtlamalardan kaçınmak ve içinizden geldiği gibi davranmak size çok iyi gelir. Tabii içinizden geldiği gibi davranın diyoruz ama  5 yaşındayken yaptığınız gibi annenizin makyaj malzemelerini karıştırmasanız iyi olur : )

Cesur ve biraz hırçın yapınızla bazen etrafınızdakileri zorlasanız da içten içe kıskanılan güzel kadınlarsınız. Peki, size özel güzellik sırlarından haberdar mısınız? Haydi odaklanmaya çalışın, anlatıyorum!

Öncelikle siz içinden geldiği gibi, yalansız dolansız, entrikasız davranmayı ve yaşamayı seversiniz. Bu yüzden o gün ruh haliniz nasılsa ona uygun kıyafetler giymek, makyaj yapmak ve güzelliğinize güzellik katacak uygulamalara yönelmeniz ruhunuzla uyumlu olacaktır. Mesela sabah uyandınız çok sportif, enerjik mi hissediyorsunuz ki bu Koç burçlarının başına daha sık gelebilir, hemen çekin taytları, eşofmanları ya da daha rahat pantolonları! Zaten siz doğuştan spora yatkın bedeninizle her kıyafeti oldukça iyi taşıyabilme potansiyeline sahipsiniz. Bazı sabahlara da daha depresif uyanabilirsiniz mesela bir önceki gün bir yarışı kaybetmişseniz… Biliyorum sizin rakiplerinizden geri kalmaya tahammülünüz yok! Rakibinizde gördüğünüz o saatin bir üst modelini almaya ne dersiniz? Her zaman kazanan olmanın bazı bedelleri olabilir…

Koç burcu astrolojide baş kısmını temsil eder. Bu yüzden Koç burçları için bu bölüm çok önemlidir. Çok abartılı olmamakla birlikte daha doğal makyajlar sizin iç yapınızla uyum sağlar. Belki bazen cesur yapınızı ön plana çıkarmak için tek bir bölgeyi öne çıkarabilirsiniz.  Doğal bir makyajı vurucu bir göz kalemi ve rimelle tamamlayabilir ya da kırmızı rujla son dokunuşu yapabilirsiniz. Saçlarınız içinse çok hareket etseniz bile kolay bozulmayacak saç modelleri ve saç toplama şekilleri kurtarıcınız olacaktır.

Koç burcunun yönetici gezegeni Mars’tır. Mars şeklini içeren takılar içinizdeki liderlik potansiyelini hatırlamanızı ve Mars’ın savaşçı gücünü hissettirerek enerjinizin yükselmesini sağlar!

Bu arada “atarlı tavırlarınızın” arkasında, perdelerinizi kaldırınca kedi gibi olduğunuzu hatta biraz ana kuzusu olduğunuzu biliyorum… Güzellik ipuçlarını uygularken annenize ya da anneniz gibi sevdiğiniz insanlara da kıyafet, çanta, takı gibi ufak hediyeler almayı da unutmayın. Koç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları yazımızı beğendiyseniz yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir