KIM KARDASHIAN ve GÜZELLİK SIRLARI

KIM KARDASHIAN ve GÜZELLİK SIRLARI

KIM KARDASHIAN ve GÜZELLİK SIRLARI bu yazımızın konusu. Siz de kökleri Anadolu’da yaşayan bir Ermeni ailesine dayanan bu çok özel kadının nasıl bu kadar güzel kaldığını merak ediyorsanız o zaman alın size yazımız.

KIM KARDASHIAN sonuçta. Bir dünya starı ve her şeyin estetik olduğunu düşünmek son derece büyük bir haksızlık.  Kadın aynı zamanda son derece bakımlı. Alanında doğuştan gelen kıvrımlı vücut hatları dahil ilham verici olduğu ise kesin.

KIM KARDASHIAN ve GÜZELLİK SIRLARI

Öncelikle Makyaj, Sonrasında Saç.

Uyandınız, sabah duşunuzu aldınız, giyindiniz ve saçınızı şekillendirmeye hazırlanıyorsunuz. İşte orada şimdi durun! Bu benim değil, Kim Kardashian’ın önerisi… Önce saçlarınızı şekillendirdiğinizde yüzünüze sprey kalıntıları sıçrayabilir, ayrıca olur da saçınızın ikinci bir şekillendirmeye ihtiyacı olursa yüzünüzdeki fondöten ve pudranın saçınıza bulaşma olasılığı doğabilir. Bu nedenle, saçınızla makyajınızdan sonra ilgilenin.

Doğru Sıra ile Makyajınızı Yapın.

Gündelik yaşamında daha doğal bir görünüm çizen KIM KARDASHIAN, iş özel gecelere ve davetlere geldiğinde ise oldukça titiz! O kadar ki, bir gala gecesi için tam iki saat hazırlandığını her fırsatta vurguluyor. Tabi ki sizin hazırlanmak için bu kadar çok vaktiniz olmayabilir, lakin ondan biraz tüyo alabilirsiniz. O, makyaj yaparken sıra ile, nemlendirici, fondöten, göz farı, kapatıcı, eyeliner ve maskarayı uyguluyor; ardından biraz daha far sürerek makyajını bitiriyor. Son dokunuşu da rujla yapıyor. En fazla fondötene önem veriyor, o kadar ki kulaklarına bile fondöten sürdüğünü belirtiyor.

Her Gün Saçlarınızı Yıkamayın.

Siz temizlendiğinizi, ferahladığınızı zannetseniz de saçları her gün yıkama, saç derinize zarar verir. Upuzun, havalı saçları olan KIM KARDASHIAN, iki günde bir saçlarını yıkayarak ve haftada bir gün maske uygulayarak saç bakımını tamamlıyor.

Makyajınızı Temizlemeden Uyumayın.

Makyaj ile uyumanın sivilcelere neden olacağını hepimiz biliyoruz. O da biliyor… Bu sebeple harika makyajıyla dikkat çektiği özel davetlerden döner dönmez, gecenin geç saatlerinde de olsa makyajını temizlemeyi ihmal etmiyor. Pratikliğinden dolayı makyaj temizleme mendilleri ise kesinlikle favorisi!

Tırnak Bakımına Özen Gösterin.

Manikür salonlarında vakit geçirmekten keyif alan bir kadın  KIM KARDASHIAN manikürünün hep aynı kişi tarafından yapılması konusunda ısrarı ile de ünlü… Tırnakları  kırık ya da biçimsiz  göründüğünde kendini kötü hissediyor.  Tatile giderken bile bir çanta dolusu tırnak bakım ürünü götürerek acil durumlarda tırnak bakımını kendisi üstleniyor.

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir