Işıltı Atma Saç Stili
Işıltı Atma

Işıltı Atma Saç Stili

Merhaba! Bugün Işıltı Atma (Gölge) yöntemi ile bir çalışma yaptık.

Işıltı Atma saç stili (Gölge çalışması), aslında saçın ön kısımları ve uçlarını daha yoğun şekilde aydınlatmaktır. Bu sayede saça daha hareketli saç stili kazandırmak mümkündür.

Işıltı Atma Saç Stili
Işıltı saçlar

Işıltı Atma

İnce telli ve katlı kesimli saçlar için ideal olan; ışıltı atma (Gölge) işlemi, saçı çok yıpratmıyor. Göze ilk takılan kısım ışıltı katılmış ön kısımlar olduğu için yüze ışık taşır. Saç rengi her ne olursa olsun bir iki ton açık rengini ince tutamlar halinde ışıltı atarak güzel ve şık duran bir görünüm elde ettiğimizi düşünüyoruz.

Işıltı Atma Saç Stili
Platin

Sarı saçlarda olduğu gibi kahverengi ve kumral saçlarda da ışıltılar çok moda. En uygun saç ışıltısı için saç renginizi bu yazının altına yazarak bizden fikir alabilirsiniz.

 

İşte ışıltı atılmış saç modelleri arasından sizin için seçtiklerimiz!

Sizde balyaj uygulamasından hoşlanmayanlardansanız ve saçınızda yoğun olmayan ışıltılar istiyorsanız, bu yöntem kesinlikle tam size göre. Uzun saçlarda olduğu kadar çene hizasında olan saç modelleri için de son derece rahat şekilde kullanılabilecek ve saça hareket kazandıracak bir yöntem. Kadınlar için önemli olan saçlarının mükemmel görünmesi değil mi? İşte mükemmel görüntüyü yansıtmanın bir yolu daha!

Işıltı Atma Saç Stili
Işıltı atılmış saç modelleri

 

Işıltı Atma Saç Stili
Işıltılı saçlar

 

Işıltı Atma Saç Stili
Işıltı Atma Saç Stili

Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir