İkizler Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

İkizler Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Astroloji bilgilerinden faydalanarak güzellik ipuçları öğrenmeye hazır mısınız? Zodyak’ın en hareketli  ve en zeki burçları: İkizler Burcu Kadınları. Bu yazıyı sizin için yazıyorum. Siz zaten okumaya, araştırmaya bayılırsınız. Nerede bir İkizler burcu varsa orada yeni konularla ilgili açılan, keyfili sohbetler vardır. Ben de bir yükselen İkizler olarak yazmayı, araştırmayı seviyorum. Şimdi, İkizler Burcu Güzellik İpuçları ile ilgili yazımla karşınızdayım.

İKİZLER BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

İkizler Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

İkizler burcu aslında zekası ve sohbetiyle herkesi etkisi altına almayı başarır. Bu yüzden güzellik ve bakım ile ilgili çok fazla şey yapmasına da gerek kalmaz. Tabii yine de her kadın gibi bakım yapmak sizin de az çok ilginizi çeker. Sizin için güzellik ve bakım ile ilgili en eğlenceli kısım araştırma yapmak olabilir. Tavsiyem güzellikle ilgili araştırmalarınızı yaptıktan sonra çıkacağınız alışverişe bir arkadaşınızı çağırmanız. Malum kararsız kişilersiniz. Tavsiyeleriyle size eşlik edecek enerjik biri çok iyi olacaktır. Kıyafet seçiminde eliniz daha rahat kombinlere gidebilir. Yine de kararsız kaldığınız zamanlarda birilerine danışmak yardımcı olacaktır.

İkizler burcu astrolojide elleri, kolları ve akciğeri temsil eder. Bu yüzden yüzük ve bileklikler sizin için uygundur. Takılarda yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün sembollerini kullanabilirsiniz. Doğal enerji yükselten taşların kullanıldığı seçeneklerden tercih edebilirsiniz.  Akciğerlerinizdeki birikmiş enerji potansiyelini daha iyi kullanabilmek için de nefes açan yoga egzersizleri yapabilirsiniz.

Saç bakımı ile ilgili ne yapabiliriz diye de sorabilirsiniz. Siz kıpır kıpır biri olduğunuz için rahat saç modelleri iç dünyanızla uyumlu olacaktır. Rahat diye de sürekli saçlarınızı toplamayın elbette. Bu saç derinizin nefes almasını zorlaştırır. Saçlarınız güçsüzleşebilir.

İkizler burcunun en güzel hissettiğiniz an kimsenin bilmediği konularla ilgili konuştuğunuz anlardır. Bu dünyaya paylaşmaya gelmiş gibisiniz. Astroloji bilgilerinden faydalanarak size güzellik ile ilgili en önemli ipucunu vereyim. İlginç konular ile ilgili bol bol kitap okuyun. Yeni bilgilerinizi özgürce paylaşın. Böylece ortamlara harika kıyafetler ve makyajlarla gelmiş bakımlı kadınlardan bile çok ilgi çekeceksiniz! Zeki kadın en seksi kadındır söylemini dünyaya kabul ettirebilecek en güçlü kadınlar sizlersiniz İkizler Burcu Kadınları. Güzellik zarafetten geliyorsa eğer belki güzel konuşma kurslarına gitmek de işe yarayabilir. Çünkü anlatacak çok şeyiniz olduğu için biraz aceleci, hızlı konuşuyor olabilirsiniz. Bunu dizginlemek için diksiyon kursları size iyi gelebilir.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir