Farmasi CC Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Farmasi CC Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Farmasi Cc All İn One Krem

Merhaba kızlar. Bugün size hazır bahar aylarındayken fondöten yerine cc krem tercih edenler için çok ama çok sevebileceğiniz, benimde çok sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. Eminim bu ürünü sizde duymuşsunuzdur. Eğer duymadıysanız da benden duymuş oldunuz.

Farmasi CC Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Farmasi CC Krem Kullanıcı Yorumları

Farmasi CC Krem; ilk önce benim cildimde lekeler, sivilceler ve sivilce izleri olmadığı için gün içerisinde fondöten kullanmayı tercih etmiyorum, her fondöteni de herkes gibi kullanamıyorum. Bazıları sivilce yapıyor, bazılarının ise yapısı çok kalın olduğundan yüzümde sanki bir tabaka varmış gibi durduğu için sevmiyorum. Cildimde sorunlu olmadığından dolayı açıkçası bir fondöten arayışına girmiyorum.

Tabi ki de kullanıyorum ama özel günlerde sadece, günlük makyajda bunun yerine cc kremi tercih ediyorum. Kullandığım cc kremlerin arasında en sevdiğim ürün tabiki de farmasi cc krem oldu.

Açık tenli olduğum için “açıktan ortaya “ olan rengini kullanıyorum sizde açık tenliyseniz bu rengi tercih edebilirsiniz. Bu renk cildinize tam oturacaktır. Ciltte duruşunu ve kalıcılığı çok güzel. Gün içerisinde sanki yüzümde hiçbir ürün yokmuşçasına rahatım.

En önemlisi de cildimde hiçbir yan etki yapmadı. (parlama, kuruma, sivilcelenme gibi) Zaten içerisinde macademia yağı olduğu için cilt kurumasına bir önlem alınmış. BB kremden bir tık daha iyi bence, kapatıcılığı falan mutlaka cc kremi deneyin derim arkadaşlar.

Farmasi CC All İn One Krem cildi besliyor, canlandırıyor, nem veriyor, renk eşitliyor ve içerisinde 25 güneş koruması var. Kışın ve bahar aylarında bu koruma yeterli gelebilir. Fakat yazın cc kremin altına bir de güneş koruyucu sürmenizi tavsiye ediyorum.

Farmasi cc kremi temiz cildime, nemli süngerle uygulamak yerine elimle uygulamayı tercih ediyorum. Çünkü Farmasi cc kremin yapısı ince olduğu için nemli sünger ürünü iyice emiyor. Eliminde ısısıyla çok doğal ve homojen bir şekilde cildimde dağılıyor.

Farmasi CC All İn One Krem Kokusuna gelecek olursak herhalde bir cc  krem bundan daha güzel kokuyor olamaz. Koku hassasiyeti olanlar biraz rahatsız olabilir ama bu tatlı kokuya kim hayır diyebilir ki. Ürünü kullanmaya devam ediyorum, bittikten sonrada daha iyisini bulana kadar kesin alacağım.

Farmasi CC All İn One Krem Fiyatı

Fiyatı bana göre hesaplı 20-25 tl arası, 1 aydır kullanıyorum 50 ml’lik tüp oldukça bereketli birkaç ay daha yeter.

Farmasi CC Krem Kullananlar, bu ürün hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir