Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson'ın Güzellik Sırları

Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson’ın Güzellik Sırları

Google’ın hazırladığı “Dünyanın En Seksi Kadınları” listesinde adını ilk sırada gördüğümüz güzel oyuncu Scarlett Johansson’ın güzellik sırları nelerdir? Oynadığı her filmde kendisine özgün güzelliği ile dikkat çeken Scarlett Johansson, bu güzelliğini nelere borçlu?

Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson'ın Güzellik Sırları
Scarlett Johansson’ın Güzellik Sırları

 • Her sabah aynı rutini uyguladığını söylüyor güzel yıldız. “Cildimi kurutmayan bir sabun ile yüzümü yıkıyorum. Nemlendiricimi sürüyorum. Ardından sıcak suya birkaç damla limon suyu damlatarak kahvaltıdan önce içiyorum. Basit rutinler her zaman işe yarar.” diyor.
 • Her gün makyaj yaptığını söylüyor. “Cildimin taze durması için her gün makyaj yapmanın doğru bir şey olmadığını biliyorum fakat makyaj yapmayı çok seviyorum. Günlük makyajımı oluşturan ürünler ise; göz altı kapatıcısı, allık, ruj ve maskara. Fakat tabikide gece makyajında veya galalarda çok daha fazla ürün kullanıyorum ve ağır makyajlar yapıyorum.” diyor.

Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson'ın Güzellik Sırları

 • Her gün makyaj yaptığı için, fırçalarının temizliğine çok önem verdiğini söylüyor. Haftada 2 kere göz ve yüz fırçalarını özenle yıkıyormuş.
 • Her ne kadar yorgun olsa da gece yatmadan önce her daim makyajını çıkardığını söylüyor. “Bu bütün kadınların en büyük güzellik sırrı olmalıdır. Bütün gece eğlenmekten yorulmadım da ancak makyajımı temizlerken mi yorulacağım.” diyor 🙂 Makyajını makyaj çıkarıcı yağlar ile çıkarmayı çok seviyor.
 • Gün içerisinde bol bol su içmeyi ihmal etmiyor. Su içmenin, en büyük güzellik iksiri olduğunu söylüyor.

Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson'ın Güzellik Sırları

 • “Haftada 5 kere spor yapıyorum. Özel hocalar sayesinde spor yapmayı seviyorum. Bazı günler çift antrenman yaptığım bile oluyor. Fakat sporu seviyorum, bana yorucu gelmiyor.” diyor.
 • Cilt bakım rutininde haftada cildinin ihtiyaçlarına göre 2 kere maske yapıyor. Kil maskelerini ve nemlendirici özellikli maskeleri çok seviyor. Cildinin karma olduğunu, bunun için bakımın şart olduğunu ekliyor.
 • Özel bir davete giderken göz makyajına mı yoksa dudak makyajına mı ağırlık vermeyi sevdiği sorulunca “Göz makyajına ağırlık vermeyi çok seviyorum. Fakat bu bazen moduma göre değişiyor. Farlı renkte makyajları da seviyorum. Örneğin; bazen beni sadece kırmızı ruj ile görebilirsiniz, bazen de mor göz makyajı ile. Fakat en sevdiğim ruj rengi kesinlikle nude renkler!”
 • Göz altı bakımını ihmal etmiyor. Haftada 2 kere göz altına soğuk kompresler yapıp, günlük ve gecelik göz kremini sürmeyi unutmuyor.
 • Makyajını temizledikten sonra tonik olarak  gül suyu kullanıyor.

Dünyanın En Güzel Kadını Scarlett Johansson'ın Güzellik Sırları
Adriana Limanın Güzellik Sırları


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

2 yorumlar

 1. Kesinlikle dünyanın en güzel kadını scarlett Johansson olduğunu düşünüyorum… Harika bir fiziği ve yüzü var…

 2. Cildimiz ne kadar da değerli en güzel şekilde bakmak gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir