Uyku Sorunu Olanlar İçin 5 Cilt Koruyucu Ürün

Uyku Sorunu Olanlar İçin 5 Cilt Koruyucu Ürün

Zaman değiştiğinden bu yana sadece birkaç hafta geçti, fakat bazılarımız hala kendini berbat hissediyor mu? Saatler sadece bir saat ilerlemiş olabilir, ancak birçoğumuz için değerli ekstra uyku saatinin çok fazla ağır yük kaldırdığı ve bunu kaybetmenin etkileri gün içinde uyuşukluktan geceleri uyumakta zorluk çekmeye kadar olabilir. Neredeyse hafif bir jet gecikmesi vakası gibi, ancak bir gezi eğlencesi olmadan.

Bu söylediklerimiz sizde de var ise , muhtemelen yüzünüzde uykusuzluk belirtileri de taşıyorsunuz. Aslında, İsveç’teki bir tıp üniversitesi olan Karolinska Enstitüsü’nden yapılan bir çalışmada , uykudan mahrum bireylerin yüzlerinin koyu halkalar, kırmızı ve şişmiş gözler, donuk bir ten ve daha belirgin kırışıklıklar ve ince çizgiler olduğu algılandı. Kısacası, cildiniz muhtemelen sizin gibi hissediyor – dev bir şekerleme için de hazır. Uykunuzu yeniden ayarlamak için dinlenmeye yetişmek için normalden 15-20 dakika daha erken yatmaya çalışın. Bu arada, bu cilt koruyucu bakım ürünleri yorgunluğunuzu kamufle etmenize yardımcı olabilir.

Uyku Sorunu Olanlar İçin 5 Cilt Koruyucu Ürün

OLEHENRIKSEN Banana Bright Face Primer

C vitamini ile aşılanmış, aydınlatıcı bir yüz astarı, makyaj aşınmasını geliştirirken ve uzatırken anında ışıltı veren muz tozu esanslı pigmentlerle doludur. Normal, Kuru, Kombinasyon ve Yağlı ciltler içindir.

Donukluk ve Düzensiz Doku, İnce Çizgiler ve Kırışıklıklar ve Gözenekler için ideal olan bir üründür.  Yaşlanmanın görünür izlerini hedeflemeye yardımcı olur. Muz Tozu’ndan ilham alan Pigmentler: Anında yanar. – E Vitamini: Cildi besleyen ve düzenleyen bir antioksidan; ayrıca formülde C vitamini dengelemek yardımcı olur. Göz Kreminden ilham alan bu yüz astarı, makyaj altında, bir vurgulayıcı olarak veya hatta tek başına giyilmiş olsa bile, nemli, sağlıklı görünen bir ışıltı oluşturur. Ayrıca Ole Glow®’ınız için mükemmel bir tuval için cildi pürüzsüzleştirir ve ince çizgiler ve kırışıklıklar görünümünü geliştirir.

THE INKEY LIST Caffeine

Kahveden elde edilen antiinflamatuar bir antioksidan olan göz altı serumu. Özel bir cilt koruyucu üründür. Koyu renkli halkaları ve koyu renkli halkaları azaltmaya yardımcı olur ve koyu halkaları daha belirgin hale getirebilen serbest radikallerin cilt hasarlarını önler. Kafein bir idrar söktürücü olduğu için, göz altı şişliğinin majör bir nedeni olabilen suyun tutulmasını hafifletmeye yardımcı olabilir. Kafein serumu etkilidir: Koyu halkaları hedefleyin Koyu halkaların görünümünü azaltın Şişliği azaltın İnce çizgilerin görünümünü azaltır

TATCHA The Dewy Cilt Kremi

Cildi dolgun nemlendirici ve antioksidan dolgulu, Japon mor pirinci ile nemli ve sağlıklı bir ışıltı için besleyen zengin bir krem. Kuruluk, Donukluk ve Düzensiz Dokular, Sıkılık ve Elastikiyet Kaybı için idealdir.Besinlerle doludur Her türlü zorlu ortama dayanma kabiliyetine sahiptir. Uzun ömür ve canlılık kutlamak için uzun süredir kullanılmış; antosiyanin yönünden zengin, güçlü bir antioksidandır. Cildin daha sağlıklı görünmesi için stres, kirlilik ve UV hasarından korunmasına ve korunmasına yardımcı olur. Cildin doğal nem rezervuarını yenilemek için derhal yumuşak, rahat ve derinden beslenen bir madde bırakır; gözle görülür pürüzsüz ve hidrasyon ile dolgun ciltler için gelecekteki nem kaybının azaltılmasına yardımcı olarak optimum cilt bariyer işlevi sağlamak için seramidlerin yenilenmesine yardımcı olur.

ThisWorks Morning Expert Multi-Acid Pads, 60 Pads

Sabahları sağlıklı bir cilde uyanmak için kullanılabilecek en ideal olan dermokozmetik ürünlerin başında gelir. Ürün etkinliği kanıtlanmıştır. Cildi besler uykusuzluk sorununun belirtilerini ortadan kaldırır.

Hydra Beauty

CHANEL, kamelya mikro damlacıkları ile ilk nemlendirici vitamin yüklü sıvı öz olan HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence ürünü son derece özel bir ürün. Birleştirici, canlandırıcı, canlandırıcı: cildiniz için bir enerji çekim ürünüdür.. HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence’in enerji verici etkisini yoğunlaştırmak için, CHANEL tarafından oluşturulan diğer ürünler ile beraber kullanarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

İşte tüm bunlar uyku sorunu olanlar için bizlerin size olan önerileri


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir