Büyüleyici Bakışlar için İpek Kirpik Uygulaması
Takma kirpik

Büyüleyici Bakışlar için İpek Kirpik Uygulaması

Biz kadınlar, yüz güzelliğimizi ön plana çıkarmak, kendimizi daha feminen ve çekici hissetmek adına hangi yöntemlere başvurmuyoruz ki? Girdiğimiz her ortamda dikkatleri üzerimize çekebilmek için makyaj malzemelerine tonlarca para ödüyor, hatta çoğu zaman estetik operasyonları en büyük yardımcımız olarak görebiliyoruz. Kısacası, güzel görünebilmek uğruna elimizden geleni yapıyor, güzellik dünyasına dair tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

İpek Kirpik

Büyüleyici Bakışlar için İpek Kirpik Uygulaması

Son zamanların kadınlar arasında favori olmayı başaran, yeni fenomeni ipek kirpik uygulaması da güzelliğimize güzellik katabilmemiz noktasında yardımımıza koşuyor; daha dolgun, daha hacimli ve daha uzun kirpiklere sahip olmamıza olanak tanıyor. Takma kirpik kullanmayı bir türlü başaramayan ya da takma kirpik kullanmaktan sıkılan bayanların kurtarıcısı olarak, tüm bayanlara sihirli ve seksi bakışlar vaat ediyor. Yani ipek kirpik uygulaması; büyüleyici, kışkırtıcı bakışlarınız ile güzelliğinizi tamamlamanıza imkan tanıyor!

Peki, İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Gerçekleşiyor?

  • Takma kirpiklerden farklı olarak tamamen saf ipekten imal edilen ipek kirpikler; uygulama esnasında göze ve kirpiklere zarar vermeyen bir yapıştırıcı madde yardımıyla her kirpiğin üzerine bir adet ipek kirpik konacak şekilde yerleştiriliyor.
  • İpek kirpik seansı, yaklaşık olarak 2 saat sürüyor ve uygulama sonrasında en az 24 saat boyunca gözlerinizi su ile temas ettirmemeniz gerekiyor.
  • Güzellik uzmanlarının yanı sıra kuaförler tarafından da gerçekleştirilen bu uygulama, sizleri rimel kullanma derdinden de kurtarmış oluyor.
  • İpek kirpik fiyatı ise uygulamayı gerçekleştiren güzellik uzmanı ve kuaföre göre değişkenlik gösteriyor.
  • İpek kirpik fiyatları üzerinde kullanılan ipek kirpik seti markası da belirgin bir rol üstleniyor.

Büyüleyici Bakışlar için İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpiklerinizle ilgili ilerleyen süreçte gözlerinizde batma, doğal kirpiklerinizin daha ilk günden dökülmesi gibi üzücü durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız; bu konuda profesyonel bir güzellik uzmanını tercih etmenizi öneriyoruz.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Olmalı?

  • Gözlerinize ve bakışlarınıza anlam katan ipek kirpiklerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz için ayda bir kez olacak şekilde uygulamayı gerçekleştiren güzellik merkezine tekrar uğramanız gerekiyor.
  • Ayda bir kez uygulanması gereken ipek kirpik bakımı esnasında dökülen ipek kirpiklerin yerine yenileri yerleştiriliyor ve eskimeye yüz tutan kirpikler çıkartılıyor.
  • İpek kirpik bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamak için göz makyajınızı çıkarırken yağ bazlı ürünler yerine su bazlı ürünler kullanmanız gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz.

Sizler de seyrek, kısa, hacimsiz kirpiklerinizden bir an önce kurtulmayı diliyorsanız; güzellik uzmanı Tülin Mutlu’dan yardım alabilir;  Nail Stil Güzellik Merkezi’nden hemen randevu alarak, hayallerinizdeki kirpiklere kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz.

Nail Stil Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri;

Telefon: 0216 410 61 00

www.nailstil.com

Adres: Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. No:75, 34744 Kadıköy/İstanbul

 


Hakkında Nail Stil Tülin MUTLU

Protez tırnak hanımlar tarafından son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Dünya genelinde ülkemize oranla çok daha erken fark edilip kullanılmaya başlanan protez tırnak uygulamasını Nail Stil Güzellik Merkezi hanımların hizmetini sunuyor. Amerikada başlayan Cuccio ve Nail stil ortaklığı, birikimlerini ve başarılarını Türkiye'ye taşıdı. Protez tırnak , İpek kirpik ,kalıcı oje ve cilt bakımı uygulamalarıyla Nail stil , uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye'de sunmaya başlamıştır. Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik konularındaki bilgi ve uygulama alanındaki tecrübemizi kuaför ve cilt bakımı hizmetleri ile harmanlayarak kullanıcı için doğru ve estetik uygulamalar sağladık. Nail stil Amerika’daki Cuccio Akademisinde geliştirilen uygulama ve yöntemler ile öne çıkmaktadır. Nail stil uygulamalarında, müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir