1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

Hiç düşündünüz mü? 1 ay boyunca yaptığınız uygulayacağınız diyet ve egzersiz programı ile birlikte sadece su içtiğinde neler olur?Vücut sağlığını önemli derecede katkılar sağlayan suyu 1 ay sadece su içerseniz olağan üstü şeyler olur?Evet, yanlış duymadınız.Suyun bu mucizevi etkilerini merak ediyorsanız,yazımız okumaya devam edebilirsiniz.Sağlığınızı korunmasında önemli katkılar sağlayan su vücut için, adeta bir tedavi gibidir.Uyguladığını rutin diyet ve egzersiz programınız ile birlikte 1 ay boyunca günde üç litre ya da  8-ile 10 bardak su içtiğinizde beyin daha verimli çalışır hale gelecektir.Dahası da var. Beyin çok daha hızlı tepkiler verir.1 ay boyunca düzenli olarak içeceğiniz su sayesinde beyin oksijen sıkıntısı çekmez.Algılarınız ve zihnini daha çok açılır.Özellikle öğrenciler masa başında beyin gücü ile çalışanlar için su tam bir zeka açıcıdır.Günlük hayatınızda yapacağınız işlerde performansınız hızla artmasını sağlar.Cildin nem oranı dengelenir.Cildinizin daha sağlıklı parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar.Yaşlanma etkilerini geciktirir.Kas kütlesini korunmasına önemli katkılar sağlar.Kemik erimesine karşı adeta bir kalkan görevi görür.Araştırmalara göre, 30 gün boyunca günde maksimum 3 litre minimum 8-10 bardak su içen bir kadın yaşıtlarından çok daha genç göründüğü tespit edildi.Uzun süre baş ağrısı ya da sindirim problemi yaşıyorsanız,30 gün boyunca su içerek bu sorunlarınızdan kurtulmanız mümkün.Göz altlarınızda morluklar varsa, cildinizde lekelenmeler oluşmaya başladıysa 1 ay boyunca su içerek pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz.

1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?
1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

1 Ay Su İçin Sağlıklı Bir Kalbe Sahip Olun

Suyun vücut sağlığında önemli etkiler sağladığını yazımızın en başında söylemiştik.Bunun dışında su kan basıncını düşürür ve kalp sağlığını olumlu katkılar sağlar.Kalp krizi ve felç riskini minimuma indirir.Suyun bu mucizevi etkisi sayesinde kalbin vücuttaki organlara oksijenleştirilmiş kan gönderilmesini hızlandırır.Yapılan bilimsel araştırmalara göre ise günde 1 litreden fazla su tüketenlerin % 41 daha az kalp krizi geçirdiğini ortaya koymuştur.

1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

1 Ay Su İçin Sağlıklı Kemik Yapısına Sahip Olun

1 Ay boyunca günde 8-10 bardak su içiminin eklem hasarlarını azalttığını biliyor muydunuz? Evet,yanlış duymadınız vücudun yeterli miktarda su alımı ile kıkırdak yapısı yeniden yapılanmasını sağlar.Ayrıca yeterli miktarda su tüketilmesi vücudun hastalıklara karşı bağışıklığı arttırır. Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek istiyorsanız bunun için tek yapmanız gereken 1 ay boyunca su içmek.

1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?
1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

1 Ay Su İçin Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Verin

1 ay boyunca her gün yeterli miktarda su tükettiğinizde vücutta toplanan zararlı toksinler kendiliğinden yok olur.Kilo vermenizi ve bölgesel zayıflamanızı sağlar.Göbek yağlarınızın erimesini kolaylaştırır.Ayrıca diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo vermenizi kolaylaştır. Ama daha çabuk sonuç almak istiyorsanız size önerdiğimiz miktarlardaki suyu diyet ve egzersiz programı ile birlikte uygulamanızı tavsiye ederiz.Sizde önce sağlık diyorsanız,  1 ay boyunca bolca su tüketin.Kendinizde bu olağan üstü değişime tanık olduğunuz da siz bile şaşıracaksınız. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?1 Ay Sadece Su İçerseniz Neler Olur?

 

 


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.