Note Ultra Volume Maskara İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Note Ultra Volume Maskara İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Merhaba kızlar bugün sizinle Cosmetica indiriminden 7 tl ye aldığım, Note Ultra Volume Maskara hakkındaki yorumlarımı paylaşacağım.

Bu maskaranın normalde fiyatı 25 tl civarındaydı. Açıkçası 25 tl olmuş olsaydı bu maskarayı almazdım. İndirimde olduğunu görünce, çoğu kız gibi bu indirime dayanamadım. Üstelik sadece 7 tl olduğu için kendime engel olamayıp, bir şans vermek için aldım. Performansını çok beğenmesem de 7 tl olduğu için kendimi avutuyorum.

Note Ultra Volume Maskara İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Note Markasının Ultra Volume Maskarası;

En başta bu maskarayı merak edenler, bu maskarada umduklarını maalesef ki bulamayabilirler. Çok sevdiğim bir ürün mü ?  sorusuna gelecek olursak, çok değil hatta hiç sevmediğim maskaralar arasında yerini alıyor. Çünkü kirpiklerim uzun olmadığı için ben daha çok hacim veren, dolgunlaştıran ve uzatan maskaraları tercih ediyorum. Eğer uzun kirpiklere sahipseniz sizin tercih edebileceğiniz bir maskara belki olabilir. Kirpikleri tek tek ayırması gayet iyi fakat bu benim için yeterli değil.

Note Ultra Volume Maskara İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Note Ultra Volume Maskara Fırça incelemesi

Fırçasına gelecek olursak, ambalajın ağzı dar olduğu için fırçayı çıkartırken bir kısmını ambalajın ağzında bırakıyor bu yüzden beğenmedim. Bir diğer sorunda çok sert olduğu için uygularken işimi baya bir zorlaştırıyor. Beni rahatsız eden bir kokusu var. Kokulara karşı bir hassasiyetim yok ama nedense bu maskaranın kokusu beni rahatsız ediyor. Maskarayı ilk kullandığımda iyi gibiydi, güzel tarıyordu ayırıyordu ancak 1-2 hafta sonra nedenini bilmediğim bir şekilde resmen kurumaya başladı.

Maskarayı uyguladığımda tek katta yeterli bir performans alamıyorum, 2-3 kat geçtiğimde bile istediğim sonucu elde edemiyorum. Gün içerisinde beni yarı yolda bırakıyor, bir maskarada en sevmediğim özellik maalesef ki bu üründe mevcut. Maskara gün içerisinde göz altlarıma dökülme yapıyor. Sadece bu özellik bile ürünü çöpe attırabilir. Note markasının diğer ürünlerinden memnun kalmıştım, fakat üzülerek söylüyorum ki maskarası beni hayal kırıklığına uğrattı.

Ürünün hiç  güzel tarafı yok mu? derseniz, bence yok gibi bir şey sadece kirpikleri ayırıyor.  Bu ürün tekrar alınmalı mı? Sorusuna gelecek olursak, 5 tl bile olsa artık almam 🙂

Note Deep Black Maskara Kullananlar, bu ürün hakkında siz ne düşmüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer maskara inceleme yazıları için:


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir